Krzewy konopi indyjskich uprawiał… w pralce. Skrytkę odnalazła policja

Polska
Krzewy konopi indyjskich uprawiał… w pralce. Skrytkę odnalazła policja
kujawsko-pomorska.policja.gov.pl
37-latek ukrył rośliny w starej pralce

37-latek uprawiał krzewy konopi indyjskich w starej pralce. Nietypowy pomysł zdemaskowali policjanci z Radziejowa. Teraz mężczyźnie grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Radziejowa w miniony poniedziałek na terenie jednej z posesji w gminie Dobre (woj. kujawsko-pomorskie) przeprowadzili kontrolę. Ze wcześniejszych ustaleń służb wynikało, iż mogą znajdować się tam narkotyki.

 

ZOBACZ: Uciekał przed policją przez autostradę i podziemny parking. Miał narkotyki [WIDEO]

 

Podczas przeszukania mundurowi odnaleźli w garażu doniczki z krzewami konopi indyjskich. Właściciel przygotował na rośliny nietypową skrytkę. Była to stara automatyczna pralka. Sprzęt został wyposażony w specjalne urządzenie do uprawy.

 

kujawsko-pomorska.policja.gov.pl

37-latek usłyszał zarzuty 

"Był tam wentylator, lampy i ekrany foliowe, a przede wszystkim krzewy w różnej fazie wzrostu. Oprócz tego, kryminalni zabezpieczyli blisko 2 g suszu roślinnego, który po wstępnym badaniu, okazał się być marihuaną" - przekazał w komunikacie asp. szt. Marcin Krasucki, oficer prasowy KPP w Radziejowie.

 

radziejow.policja.gov.pl

 

Właścicielem znaleziska jest 37-letni mężczyzna, który usłyszał zarzuty ws. uprawy konopi indyjskich oraz posiadania narkotyków. Sprzęt i środki odurzające zostały zabezpieczone przez służby.

 

kujawsko-pomorska.policja.gov.pl

 

ZOBACZ: Marihuana dojrzewała w podziemnej hali. Jedna z największych plantacji w regionie [WIDEO]

 

Mężczyzna za swój pomysł oraz posiadanie marihuany będzie musiał odpowiadać przed sądem. 37-latkowi grozi do 3 lat pozbawienia wolności. 

ms/ sgo/Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie