Kobyłka. Napad na sklep w Kobyłce. Policja zatrzymała drugiego ze sprawców

Polska
Kobyłka. Napad na sklep w Kobyłce. Policja zatrzymała drugiego ze sprawców
Polsat News
Napad na sklep w podwarszawskiej Kobyłce

Około godziny 19 w poniedziałek na terenie Kobyłki zatrzymaliśmy jednego ze sprawców napadu na sklep - przekazała we wtorek polsatnews.pl mł. asp. Monika Kaczyńska z Komendy Powiatowej Policji w Wołominie. Prokuratura informuje, że właściciel sklepu ranił śmiertelnie nożem jednego z włamywaczy, którego ciało znaleziono w okolicy.

Policja zatrzymała w poniedziałek wieczorem 22-letniego mężczyznę, który jest jednym ze sprawców niedzielnego napadu na sklep w Kobyłce.  

Właściciel sklepu ugodził napastnika nożem

Ze wstępnych ustaleń wynika, że do sklepu w Kobyłce w niedzielę około godz. 23:30 weszło dwóch zamaskowanych napastników. Jeden miał broń palną, drugi - metalową rurkę. W sklepie była pracownica. Jeden z mężczyzn próbował opróżnić kasę. W tym momencie wyszedł właściciel, który był na zapleczu. Doszło do szarpaniny.

 

ZOBACZ: Piaseczno. 15-latek wybiegł pod nadjeżdżający samochód. Policja opublikowała wideo z wypadku

 

- Z naszych ustaleń wynika, że właściciel sklepu odpierając bezprawny i bezpośredni atak na swoje życie i mienie, ugodził napastnika nożem. Jego ciało zostało znalezione kilkadziesiąt metrów od miejsca zdarzenia - powiedziała w poniedziałek Polsat News rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga prok. Katarzyna Skrzeczkowska.

 

- Policjanci natrafili na ciało mężczyzny, które znajdowało się w rejonie dworca w Kobyłce - przekazała z kolei oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Wołominie mł. asp. Monika Kaczyńska.

 

WIDEO: Napad na sklep w Wołominie

ap/pgo / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie