Kobyłka. Napad na sklep spożywczy. Nagranie z monitoringu

Polska
Kobyłka. Napad na sklep spożywczy. Nagranie z monitoringu
Polsat News
W sieci opublikowano nagranie z napadu na sklep w Kobyłce

Dwóch mężczyzn napadło na sklep spożywczy w Kobyłce. Jeden z nich został śmiertelnie raniony nożem przez właściciela sklepu. Drugiego, 22-letniego włamywacza, zatrzymała policja. Mężczyzna został aresztowany na trzy miesiące. W sieci pojawiło się nagranie z chwili napadu zarejestrowane przez sklepowy monitoring.

Na nagraniu widać jak jeden z włamywaczy stoi za kasą, a drugi grozi bronią pracownikowi sklepu. Następnie dochodzi do szarpaniny między jednym z napastników a właścicielem sklepu. Włamywacze uciekają, za nimi idzie mężczyzna z nożem. 

 

Zdarzenie zarejestrował sklepowy monitoring.

 

Uwaga! Nagranie zawiera drastyczne sceny

 

 

Napad na sklep w Kobyłce. Włamywacz śmiertelnie ranny

Policja otrzymała zgłoszenie o napadzie w niedzielę o 23:30. Mężczyźni chcieli ukraść pieniądze ze sklepowej kasy. 

 

- Z naszych ustaleń wynika, że właściciel sklepu odpierając bezprawny i bezpośredni atak na swoje życie i mienie, ugodził napastnika nożem. Jego ciało zostało znalezione kilkadziesiąt metrów od miejsca zdarzenia - powiedziała w poniedziałek Polsat News rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga prok. Katarzyna Skrzeczkowska.

 

ZOBACZ: Kobyłka. Napad na sklep w Kobyłce. Policja zatrzymała drugiego ze sprawców

 

- Policjanci natrafili na ciało mężczyzny, które znajdowało się w rejonie dworca w Kobyłce - przekazała z kolei oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Wołominie mł. asp. Monika Kaczyńska.

 

We wtorek poinformowano, że policja zatrzymała drugiego mężczyznę. 22-latek decyzją sądu został aresztowany tymczasowo na trzy miesiące.

dsk/pgo/dk / Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie