Hiszpania: Ciało kobiety bez głowy i rąk znalezione u wybrzeży Marbelli

Świat
Hiszpania: Ciało kobiety bez głowy i rąk znalezione u wybrzeży Marbelli
Zdjęcie ilustracyjne, Pixabay/laguilera130713
Ciało bez głowy i rąk wyłowiono z wody u wybrzeży Marbelli

Ciało młodej kobiety z odciętą głową i rękami znaleziono w niedzielę u wybrzeża Marbelli. Media informują, że zwłoki w wodzie zauważyła grupa wczasowiczów. Policja prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci kobiety. Trwa ustalanie tożsamości zmarłej.

Grupa młodych osób zauważyła coś pływającego w wodzie około godz 17 w niedzielę. Wczasowicze przebywali na tarasie jednej z restauracji w hiszpańskiej Marbelli. Początkowo myśleli, że ktoś tonie i potrzebuje pomocy, więc zaalarmowali służby - podaje "The Mirror". 

 

Gdy ekipa ratownicza przyjechała na miejsce i wyłowiła ciało, teren został otoczony kordonem przez funkcjonariuszy Gwardii Cywilnej. Ciało zostało przetransportowane na sekcję zwłok. 

Ciało kobiety bez głowy i rąk. Policja ustala tożsamość

"The Mirror", powołując się na lokalne media informuje, że kobieta była naga i miała potężną ranę na brzuchu. Ciało było pozbawione głowy oraz rąk. Policja próbuje ustalić tożsamość zmarłej.

 

Nieoficjalnie mówi się, że zmarła miała około 30 lat. Zwłoki nie przybywały długo w wodzie. 

 

ZOBACZ: Hiszpania. Autobus wpadł do rzeki. Co najmniej pięć osób nie żyje, są zaginieni

 

Identyfikację utrudnia fakt, że ciało zostało pozbawione rąk, ponieważ policja nie może sprawdzić odcisków palców. Funkcjonariusze sprawdzają ostatnie zgłoszenia dotyczące zaginięć kobiet. 

dsk/pgo / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie