USA: Brawurowa ucieczka z więźniarki. Wybił szybę butami i wyskoczył. Akcję nagrano

Świat
USA: Brawurowa ucieczka z więźniarki. Wybił szybę butami i wyskoczył. Akcję nagrano
TikTok/Instagram
Na nagraniu widać, jak więzień z Teksasu ucieka między samochodami na ulicach Tyler

Timothy Chapelle uciekł z więziennej furgonetki w Tyler w Teksasie. Akcja wyglądała jak z filmów sensacyjnych. Mężczyzna "z buta" wywalił szybę w aucie i wyskoczył. Fragment jego ucieczki nagrano.

Do ucieczki doszło, kiedy furgon z więźniem zatrzymał się na czerwonym świetle na Gentry Parkway. - Wykopnął część zabezpieczającą okno, jak również okno, wyskoczył przez nie i uciekł - powiedział Larry Smith, szeryf powiatu Smith. Policjant przyznał, że furgonetka, którą przewożono Chapelle'a, była źle wyposażona i kompletnie nieprzystosowana do przewozu więźniów. Kiedy Chapelle kopnął w kratkę zabezpieczającą okno, śruby zostały wyrwane z nadwozia.

 

ZOBACZ: Meksyk. Masowa ucieczka po ataku na więzienie. Zniknął boss narkotykowy i grupa kryminalistów

 

Chapelle podczas desperackiej ucieczki włamał się do dwóch domów, ale nikogo nie skrzywdził. Jeszcze tego samego dnia został ponownie aresztowany i wrócił do celi.

 

Na nagraniu widać, jak więzień z Teksasu ucieka między samochodami na ulicach Tyler.  

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LOVE SHREVEPORT BOSSIER NEWS (@loveshreveportbossier)

 

Zbieg usłyszy nowe zarzuty

Jeden ze świadków ucieczki, Esteban Rodriguez, był w pobliżu z ekipą budowlańców, kiedy zobaczył, jak funkcjonariusze ponownie ujęli zbiega. 

 

- Przygotowywaliśmy się do lunchu. Widzieliśmy jak więzień wyszedł z jednego z domów, wracał do środka i wtedy wszyscy się na niego rzucili. Ja i mój tata chcieliśmy pomóc, ale czekaliśmy, aż mundurowi zwrócą się o pomoc - powiedział Rodriguez w rozmowie z reporterem telewizji KLTV.

 

ZOBACZ: Izrael. Ucieczka z więzienia. Palestyńczycy wykopali tunel

 

Chapelle miał stanąć przed sądem z zarzutami o przestępstwa kryminalne. Teraz będzie również oskarżony o ucieczkę i usłyszy dwa zarzuty włamań do mieszkań. 

grz/ Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie