Gdynia: Auto wjechało do wody. Nie żyje kierowca

Polska
Gdynia: Auto wjechało do wody. Nie żyje kierowca
Polsat News

Auto wjechało do basenu portowego na Skwerze Kościuszki przy Darze Młodzieży w Gdyni - informuje na Twitterze Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa. Jak podano, w samochodzie znajdowała się co najmniej jedna osoba. Trwa akcja. Z wody wydobyto ciało mężczyzny.

"Nowy Rok rozpoczyna się zdarzeniem, w którym uczestniczymy" - poinformowała Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa.

 

Jak podano, "samochód wjechał do wody w Gdyni na Skwerze Kościuszki przy Darze Młodzieży". Według wstępnych informacji "w aucie znajduje się co najmniej jedna osoba (informacja z CPR - Centrum Powiadamiania Ratunkowego - red.)".

 

Gdynia. Ciało mężczyzny wydobyte z wody

Zadysponowano łódź ratowniczą R-3 ze statku Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa.

Jak przekazał oficer prasowy Komendy Miejskiej PSP w Gdyni kpt. Paweł Przybyłowicz, zgłoszenie o zdarzeniu do którego doszło na wysokości Daru Młodzieży wpłynęło ok. godz. 10. - Wynikało z niego, że samochód osobowy z jedną osobą w środku z nieznanych przyczyn wpadł do wody - wskazał i dodał, że ciało kierowcy zostało wyciągnięte z wody.

 

- Na miejsce pojechała grupa dochodzeniowo-śledcza i technik kryminalistyki. Policjanci pracują pod nadzorem prokuratora. Ustalamy okoliczności zdarzenia - powiedziała oficer prasowa Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni podkom. Jolanta Grunet.

prz / polsatnews.pl / PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie