"Sylwestrowa Moc Przebojów". Przygotowania idą pełną parą. W Polsce jest już Michael Patrick Kelly

Polska
"Sylwestrowa Moc Przebojów". Przygotowania idą pełną parą. W Polsce jest już Michael Patrick Kelly
Polsat News
Trwają przygotowania do "Sylwestrowej Mocy Przebojów"

Blisko 20 artystów i zespołów powita na scenie w Chorzowie 2023 rok podczas "Sylwestrowej Mocy Przebojów" w Polsacie. Wystąpią między innymi Beata Kozidrak i Bajm, Maryla Rodowicz, Doda, Cleo, Lady Pank, Michał Szczygieł, Ralph Kamiński oraz gwiazda wieczoru - Michael Patrick Kelly. Do corocznego odliczania została zaledwie doba.

Wielu z nas w mijającym 2022 roku czeka do podjęcia jeszcze jedna decyzja. Chodzi o wybór miejsca, w którym powitamy Nowy Rok. Część z nas spędzi go w domu w towarzystwie rodziny, inni wybiorą się na bal. 

 

Michael Patrick Kelly sylwestra spędzi w Polsce. Ma co świętować. Był członkiem kultowego zespołu - The Kelly Family, teraz robi solową, międzynarodową karierę. W listopadzie wydał płytę. 2023 rok powita na scenie "Sylwestrowej Mocy Przebojów".

 

ZOBACZ: Tomasz Barański o kosmicznej choreografii na Sylwestra


- Spędziłem sylwestra w Chinach, Hiszpanii, Niemczech, ale w Polsce jestem po raz pierwszy i nie mogę się doczekać spotkań z polskimi artystami. O północy będę na scenie, więc razem wejdziemy w nowy rok - zapowiada piosenkarz. 

"Sylwestrowa Moc Przebojów". Plejada gwiazd na scenie

Artysta z Irlandii wystąpi na Polach Marsowych przy Stadionie Śląskim. Tak jak Grzegorz Hyży: - Niezły odlot się szykuje - mówi wokalista. - Nie wyobrażam sobie inaczej spędzić ten wyjątkowy czas, niż na scenie – przyznaje. Grzegorz Hyży jest w gronie blisko 20 zespołów i artystów, którzy zamkną 2022 rok w Parku Śląskim.  


To nie pierwsze takie pożegnanie w tym regionie. - Tak jak "Kevin sam w domu" w święta zawsze w Polsacie, tak samo "Sylwestrowa Moc Przebojów na Śląsku" - podkreśla Jakub Chełstowski, marszałek województwa śląskiego. 

 

WIDEO: "Przygotowania do Sylwestrowej Mocy Przebojów"

 

Przygotowania do sylwestrowej nocy

Szykuje się impreza nie z tej ziemi, ale taka impreza wymaga kilku miesięcy przygotowań, co podkreśla Konrad Smuga. Reżyser "Sylwestrowej Mocy Przebojów" po raz osiemnasty świętuje sylwestra w pracy. - Prace zaczynają się pół roku przed sylwestrem. Wtedy się spotykamy, mówimy, kogo chcielibyśmy zobaczyć, ale tak naprawdę wszystko zmienia się do ostatniej chwili – opowiada. 

 

ZOBACZ: Sylwester w Parku Śląskim: Bilety, dojazd, plan imprezy


- Bóg sprzyja przygotowanym – tak mówimy w naszym zespole – to prawda, ale potem na to przygotowanie musi przyjść flow, czyli dobra zabawa - tłumaczy Krzysztof Ibisz, który poprowadzi sylwestrowy koncert.

adn/dk / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie