Indie: 16-latka przetrzymywana i gwałcona przez swojego przyjaciela i siedmiu innych mężczyzn

Świat
Indie: 16-latka przetrzymywana i gwałcona przez swojego przyjaciela i siedmiu innych mężczyzn
zdjęcie ilustracyjne, Pixabay/diegoparra
16-latka była przetrzymywana i gwałcona przez 15 godzin

16-latka była więziona w opuszczonym domku blisko plaży w miejscowości Palghar w Indiach. Tam, przez kilkanaście godzin, dochodziło do dramatycznych scen. Nastolatka była wykorzystywana przez swojego przyjaciela i siedmiu innych mężczyzn. Oprawcy zostali zatrzymani. 16-latka przebywa w szpitalu.

16-latka została zakneblowana i zgwałcona przez swojego 21-letniego przyjaciela oraz dwóch innych mężczyzn w piątkowy wieczór. Kolejnego dnia rano została wykorzystana przez pięciu kolejnych mężczyzn. Tego samego dnia jej przyjaciel zaciągnął ją na plażę i ponownie zgwałcił. Następnie wywiózł ją i zostawił około dwa kilometry od miejsca zdarzenia - podaje portal "The Times of India". 

 

Nastolatka była zastraszana przez swoich oprawców, by nie mówić o tym zajściu. Policja bada, czy oskarżeni nagrywali filmiki, by szantażować dziewczynę. Zgwałcona przebywa w szpitalu. Poinformowała policję, że jednym z napastników był jej przyjaciel. 

 

ZOBACZ: Indie. Zbiorowy gwałt na 14-latce. Aresztowano pięciu mężczyzn

 

Ośmiu mężczyzn zostało zatrzymanych. W czasie policyjnej akcji przebywali w swoich domach. Wszyscy mają około 20 lat. 

 

Śledczy analizują nagrania z okolicznego monitoringu. Według wstępnych ustaleń kilku zatrzymanych jest uzależnionych od narkotyków. 

dsk/ sgo / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie