Warszawa: Autobus zderzył się z karetką. Dwie osoby w szpitalu

Polska
Warszawa: Autobus zderzył się z karetką. Dwie osoby w szpitalu
Polsat News
Autobus komunikacji miejskiej zderzył się z karetką pogotowia

W stołecznej dzielnicy Praga-Południe doszło do wypadku z udziałem autobusu miejskiego i karetki pogotowia. Dwie osoby podróżujące komunikacją miejską trafiły do szpitala. Lewy pas ruchu w kierunku centrum został zablokowany.

- O godzinie 16:20 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulicy Ostrobramskiej i Zamienieckiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło tam do zderzenia karetki i autobusu miejskiego linii 135 - powiedział w rozmowie z polsatnews.pl sierż. sztab. Rafał Markiewicz z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji. Funkcjonariusz dodał, że karetka uderzyła w fotoradar

 

ZOBACZ: Opole: Wypadek autobusu przewożącego dzieci. Zderzył się z ciężarówką


Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, przebadali kierowców autobusu i karetki na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Obaj byli trzeźwi.  

 

Polsat News

 

Wypadek w Warszawie. Dwie osoby trafiły do szpitala

Policja poinformowała, że dwóch pasażerów autobusu linii 135 - kobieta i dziecko - trafiło do szpitala. Podróżujący karetką pogotowia nie ucierpieli. Karetka nie przewoziła pacjentów.  

 

ZOBACZ: 14 lat temu spowodował wypadek po pijanemu. Teraz znowu jechał pod wpływem


- Lewy pas w kierunku centrum w tym momencie jest zablokowany. Natomiast ruch odbywa się płynnie, nie ma większych utrudnień - przekazał sierż. sztab. Rafał Markiewicz.

 
Na miejscu pracuje policja, która ustala okoliczności zdarzenia. 

adn/pgo/Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie