Wielka Brytania: 18-latek był poszukiwany przez policję. Schował się w pluszowym misiu

Świat
Wielka Brytania: 18-latek był poszukiwany przez policję. Schował się w pluszowym misiu
Twitter/GMP Rochdale
18-latek trafił do więzienia na dziewięć miesięcy

18-letni Joshua Dodson był poszukiwany przez policję za kradzieże. Mężczyzna za wszelką cenę nie chciał wpaść w ręce mundurowych. Postanowił więc ukryć się w pluszowym misiu swojej dziewczyny. Nie udało mu się zmylić funkcjonariuszy. "Zobaczyliśmy wielkiego niedźwiedzia, który oddychał" - informują policjanci.

Mężczyzna był poszukiwany za kradzież samochodu marki Mitsubishi wartego ponad 10 tys. funtów (ponad 55 tys. zł - red.) oraz za ucieczkę ze stacji benzynowej bez płacenia za paliwo. Policjanci ustalili, że złodziej znajduje się w domu swojej dziewczyny w Manchesterze. 

 

ZOBACZ: Rośnie liczba kradzieży w sklepach. "Złodzieje wchodzą, spisują ceny i wychodzą"

 

Gdy funkcjonariusze weszli do domu mężczyzna wcisnął się do półtorametrowego misia swojej dziewczyny. Pluszak siedział w kącie pokoju - podaje NY Post. Uwagę funkcjonariuszy zwrócił jednak fakt, że maskotka oddychała

 

 

"Kiedy podczas zatrzymania zobaczyliśmy tego wielkiego niedźwiedzia, który oddychał, pomyśleliśmy, że coś jest nie tak... wtedy znaleźliśmy naszego podejrzanego upchanego w środku!" - poinformowała policja z Rochdale. 

 

ZOBACZ: Wielka Brytania. Dziewięciolatka zasztyletowana na ulicy. Bawiła się z siostrą

 

18-latek trafił do więzienia na dziewięć miesięcy. Oprócz zarzucanych mu przestępstw przyznał się również do kradzieży opla, dwóch tabletów i skrzynki z narzędziami.  

dsk/grz/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie