Kanada. Gwiazda TikToka nie żyje. Tajemnicza i nagła śmierć 21-latki

Świat
Kanada. Gwiazda TikToka nie żyje. Tajemnicza i nagła śmierć 21-latki
Instagram/meghaminnd
Megha Thakur

Obserwowana przez ponad milion fanów na TikToku i Instagramie Megha Thakur z Kanady zmarła "niespodziewanie" kilka dni po opublikowaniu tajemniczej wiadomości na temat jej spaceru po Nowym Jorku. Jej rodzice opublikowali pożegnalny wpis na koncie influencerki, ale nie podali przyczyny śmierci.

Kanadyjska gwiazda TikToka zmarła 24 listopada w wieku 21 lat. O śmierci Megha Thakur fanów powiadomili jej rodzice na Instagramie - przekazał portal Daily Online.

 

"Z ciężkim sercem ogłaszamy, że światło naszego życia, nasza życzliwa, troskliwa i piękna córka, Megha Thakur, nagle i niespodziewanie zmarła 24 listopada 2022 roku we wczesnych godzinach porannych" - czytamy w poście.

 

ZOBACZ: Nastolatkowie zginęli w wypadku. Policja podejrzewa, że to przez challenge na TikToku

 

"Megha była pewną siebie i niezależną młodą kobietą. Będzie nam jej bardzo brakować" - brzmi dalsza część wiadomości. "Kochała swoich fanów i chciałaby, żebyście wiedzieli o jej odejściu. W tej chwili prosimy o błogosławieństwo dla Meghy. Wasze myśli i modlitwy będą z nią w jej dalszej podróży" - kończy się wpis rodziców.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Megha (@meghaminnd)

 

Nagła śmierć gwiazdy TikToka. Wcześniej zamieściła tajemnicze wideo

Kobieta zmarła zaledwie kilka dni po opublikowaniu filmu, na którym relacjonuje swój spacer w Nowym Jorku. Wideo opatrzone jest tajemniczą wiadomością. Pochodząca z Kanady mieszkanka Brampton w Ontario 18 listopada zamieściła nagranie, na którym dumnie przechodzi przez nowojorską ulicę z podpisem: "To ty jesteś odpowiedzialny za swoje przeznaczenie. Pamiętaj o tym".

 

To był ostatni post influencerki, która mogła pochwalić się ponad milionem obserwujących na platformach społecznościowych. Thakur zaczęła publikować na TikToku w 2019 roku, a udostępniane przez nią treści skupiały się na pozytywnym nastawieniu do ciała i pewności siebie.

 

ZOBACZ: Kanada. 21-letnia "tiktokerka" Tanya Pardazi nie żyje. Kobieta zginęła podczas skoku ze spadochronem

 

Jesienią 2021 roku ukończyła studia na wydziale informatycznym kanadyjskiej uczelni Western University. Wcześniej udzielała się jako modelka na pokazie CAISA - największej modowej charytatywnej imprezie w Kanadzie, organizowanej w calości przez studentów.

 

Jej ostatni materiał na TikToku został opublikowany na kilka dni przed jej tragiczną śmiercią, ale nie jest do końca jasne, kiedy został nakręcony - Thakur i widoczni w kadrze przechodnie wydają się być ubrani na cieplejszą pore roku.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Megha (@meghaminnd)

21-letnia tiktokerka nie żyje. Fani pogrążeni w żałobie

Śledzący aktywność zmarłej tiktokerki szybko zareagowali na doniesienia o śmierci młodej idolki. "Tak mi przykro z powodu twojej straty. Megha jest piękna wewnątrz i na zewnątrz" - skomentował jeden z użytkowników.

 

"Bardzo mnie inspirowała. Jej miłość była bezwarunkowa. Zawsze motywowała innych i życzyła im wygranej. Mam o niej jak najlepsze zdanie. Moje serce jest rozbite. Przesyłam twojej rodzinie dużo miłości" - napisał inny.

 

"Jej posty przyniosły mi tyle pewności siebie i światła, kiedy walczyłem z przeciwnościami, zawsze była aniołem. Przykro mi z powodu waszej straty. Niech spoczywa w pokoju" - wspominał gwiazdę fan.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Megha (@meghaminnd)

 

"Jest mi przykro, bo uważam, że świat potrzebował kogoś takiego jak ona, miała zaledwie 17/18 lat, gdy zaczęła inspirować mnie, dorosłego, jak kochać siebie i być pewnym własnej wartości" - podzielił się swoimi przemyśleniami obserwujący. "Wszyscy zmagamy się z problemami za zamkniętymi drzwiami, bez względu na to, jak inni odbierają nas za wyniosłych" - kontynuował.

 

"Mam problem z myśleniem, że w życiu niektórych ludzi zawsze wszystko jest w porządku i mają tylko drobne niedogodności. Ale nie, wszyscy jesteśmy bardzo ludzcy, naprawdę możemy po prostu umrzeć jutro lub w ciągu najbliższych godzin" - skonstatował fan.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Megha (@meghaminnd)

map/ sgo/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie