Wielka Brytania: Policjantka musiała opuścić służbę. Publikowała zdjęcia na OnlyFans

Świat
Wielka Brytania: Policjantka musiała opuścić służbę. Publikowała zdjęcia na OnlyFans
Instagram/inkedbarbie.official
Sprawa ma swój początek w 2020 roku

W niedzielę brytyjski "The Sun" opisał historię funkcjonariuszki londyńskiego Scotland Yardu, która zrezygnowała ze służby. W policji pracowała od 2017 roku, a w ostatnim czasie została zawieszona. Wszystko przez jej nietypową, internetową aktywność.

Cała sprawa rozpoczęła się w 2020 roku. Wówczas Sam Helena opublikowała w swoich mediach społecznościowych nagranie, na którym pozowała w mundurze i pokazywała kolczyk w języku. Wówczas za swoją aktywność otrzymała upomnienie.

 

W ostatnim czasie funkcjonariuszką zainteresowali się jej przełożeni. 21 listopada w swoim Instagramie opublikowała zdjęcie w, mówiąc delikatnie, odważnym, granatowym gorsecie z napisem "Officer Naughty" (niegrzeczny policjant).

 

ZOBACZ: Wielka Brytania. Sceny grozy w wesołym miasteczku. Świadkowie słyszeli potężny huk

 

Na zdjęciu miała też czapkę, przypominającą nakrycie głowy charakterystyczne dla policjantów. Czapka jednak nie znajdowała się na głowie, a w dłoniach kobiety, która zakrywała nią miejsca intymne.

Konto w serwisie OnlyFans

Okazało się też, że Helena prowadzi konto w serwisie OnlyFans, czyli sieci społecznościowej, która działa podobnie do Facebooka czy Instagrama, ale pozwala publikować płatne treści. Strona stała się popularna w branży pornograficznej. Według "The Sun", na koncie byłej funkcjonariuszki jest blisko 100 postów, a w opisie znajduje się sformułowanie "brytyjski glina".

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 🤍 I N K E D • B A R B I E 🤍 (@inkedbarbie.official)

 

Teraz, mimo rezygnacji ze służby, kobiecie grozi postępowanie dyscyplinarne. Metropolitan Police Service przekazała mediom, że wie o istnieniu konta i prowadzi dochodzenie. Wcześniejsze zawieszenie funkcjonariuszki było związane z "kompromitowaniem formacji".

jk/ Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie