Poprosił na Instagramie o pomoc w pozbyciu się ciała. 16-latek odpowie za zabójstwo

Świat
Poprosił na Instagramie o pomoc w pozbyciu się ciała. 16-latek odpowie za zabójstwo
Bensalem Police Department

16-latek z Pensylwanii poprosił swoich znajomych z Instagrama o pomoc w pozbyciu się ciała. O dziwnej prośbie poinformowano policję. Funkcjonariusze znaleźli w przyczepie, w której mieszkał nastolatek, zwłoki 13-letniej dziewczyny.

Miejscowa policja poinformowała, że dostała informację od znajomych nastolatka, którzy widzieli jego relację wideo na Instagramie.

 

Na nagraniu zamieszczonym w internecie 16-latek powiedział, że właśnie kogoś zabił. Na dowód swoich słów odwrócił telefon i pokazał leżące na podłodze, pokryte krwią nogi. Następnie poprosił swoich obserwujących o pomoc w pozbyciu się ciała.

Zwłoki na podłodze w łazience

Funkcjonariusze udali się na miejsce zamieszkania nastolatka, aby sprawdzić co dokładnie się stało. Na widok policjantów 16-latek uciekł z przyczepy, w której mieszkał.

 

ZOBACZ: Indie. Ciało młodej kobiety w walizce. Zatrzymano jej rodziców

 

W  środku na podłodze łazienki odnaleziono zwłoki 13-letniej dziewczyny z raną postrzałową klatki piersiowej. Miejsce było już częściowo wysprzątane, ponieważ 16-latek próbował zatrzeć ślady zbrodni.

 

Po krótkich poszukiwaniach policjanci odnaleźli i aresztowali 16-latka.

 

 

Chłopak został oskarżony o zabójstwo, posiadanie broni oraz zacieranie śladów. Nastolatek poczeka na proces w areszcie, ponieważ sąd nie zgodził się na wyznaczenie kaucji.

 

ZOBACZ: USA. Zawodowy bokser sfingował swoją śmierć. To część policyjnego śledztwa przeciwko jego żonie

 

Policja poinformowała, że ofiara nie mieszkała w miasteczku, ani nie była spokrewniona z 16-latkiem. Trwa śledztwo w tej sprawie.

dk/ sgo / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie