Wiceministrowie w rządzie PiS Piotr Patkowski i Olga Semeniuk wzięli ślub

Polska
Wiceministrowie w rządzie PiS Piotr Patkowski i Olga Semeniuk wzięli ślub
Olga Semeniuk/Instagram
Olga Semeniuk i Piotr Patkowski

Wiceministrowie w rządzie PiS Piotr Patkowski i Olga Semeniuk 26 listopada wzięli ślub. Politycy od prawie roku byli zaręczeni, a od ponad dwóch lat stanowili parę. Poznali się w pracy.

Olga Semeniuk i Piotr Patkowski poznali się w Kancelarii Premiera. On był doradcą w gabinecie politycznym i pracownikiem Centrum Analiz Strategicznych, ona współpracowała z ministrem Michałem Dworczykiem. Teraz Patkowski jest wiceministrem finansów, a Semeniuk wiceministrem rozwoju i technologii. 

Ślub Piotra Patkowskiego i Olgi Semeniuk

W sobotę Semeniuk w mediach społecznościowych zamieściła zdjęcie, na którym są dwa ślubne bukiety - dla panny młodej i świadkowej. W opisie czytamy: "Czekamy". 26 listopada wiceministrowie powiedzieli sobie w kościele na warszawskiej woli sakramentalne "tak".

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olga Semeniuk (@olga_ewa_semeniuk)

Patkowski: Najpiękniejsze wydarzenie w moim życiu

- Ślub to najpiękniejsze wydarzenie w moim życiu. Bardzo długo się do tego przygotowywaliśmy - powiedział Piotr Patkowski w rozmowie z "Super Expressem".

 

-  Świadkową Olgi jest jej wieloletnia przyjaciółka, a moim mój wieloletni przyjaciel, z którym znam się od pierwszej klasy gimnazjum. Razem działaliśmy w Stowarzyszeniu Studenci dla Rzeczpospolitej - dodał.

 

Na uroczystości pojawili się najważniejsi politycy PiS-u, m.in. wicepremier Piotr Gliński, czy była wicepremier Jadwiga Emilewicz.

pgo / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie