Peru: Student medycyny miał zabić kochankę. Na plaży znaleziono części ciała

Świat
Peru: Student medycyny miał zabić kochankę. Na plaży znaleziono części ciała
Pixabay/ MonikaP/ twitter.com/itskararellano
Kobieta przestała kontaktować się z rodziną 7 listopada

51-letnia Meksykanka udała się do Peru do poznanego w internecie 31-letniego studenta medycyny. W pewnym momencie urwał się z nią kontakt. Na lokalnej peruwiańskiej plaży znaleziono odcięty palec z pierścionkiem, który rozpoznała rodzina kobiety.

51-letnia Blanca Arellano pod koniec lipca powiedziała swojej rodzinie, że ​​wyrusza w podróż do Huacho, aby spotkać się z Juanem Pablo Jesúsem Villafuerte, 31-letnim studentem medycyny, z którym miała długi związek online - donosi "The Independent".

 

7 listopada zakochana kobieta powiedziała swojej siostrzenicy Karli Arellano, że rozwijający się romans przebiega dobrze, ale potem przestała komunikować się z rodziną.

 

ZOBACZ: Sanok. Policyjne Archiwum X rozwiązało sprawę zabójstwa dziennikarza sprzed 25 lat

 

"Nigdy nie sądziłam, że znajdę się w takiej sytuacji, ale dzisiaj proszę o wsparcie w rozpowszechnianiu tego posta i znalezieniu jednej z najbardziej kochanych i najważniejszych osób w moim życiu" - napisała Karla na Twitterze 12 listopada.

 

 

"Moja ciocia Blanca Olivia Arellano Gutiérrez zaginęła w poniedziałek 7 listopada w Peru, jest pochodzenia meksykańskiego, boimy się o jej życie" - dodała.

 

Kobieta skontaktowała się z przyjacielem ciotki, który przekazał, że Bianca wraca do Meksyku po tym, jak ich związek się rozpadł.

Odcięty palec z pierścionkiem

10 listopada peruwiańskie władze odkryły na lokalnej plaży odcięty palec ze srebrnym pierścionkiem.

 

W następnych dniach na brzeg zostały wyrzucone pozbawiona twarzy głowa, ramię i tułów z celowo usuniętymi wszystkimi narządami wewnętrznymi. 

 

ZOBACZ: Szedł pieszo na mundial do Kataru. Zaginął w Iranie

 

Według "The Independent" rodzina dopasowała pierścionek do zaginionej kobiety.

 

17 listopada wydano nakaz aresztowania Villafuerte, który został aresztowany pod zarzutem handlu ludzkimi organami - podał serwis informacyjny, powołując się na "Noticias".

 

Później okazało się, że wkrótce po zniknięciu kochanki podejrzany zaczął publikować na TikTok-u filmy rzekomo pokazujące, jak przeprowadza sekcję części ciała, w tym trzustki i mózgu - podał " El Popular".

Ślady krwi w mieszkaniu

Podczas przeszukania domu Villafuerte policja znalazła ślady krwi w łazience, pralni i na jego materacu - donosi "The Independent", powołując się na "El Pais".

 

"Nie mamy słów, by wyrazić to, czego doświadczamy" - napisał Karla w środę na Twitterze. "Ciocia była życzliwą, ciepłą osobą, pełną światła, inteligentną, oddaną, kochającą i taką powinna być zapamiętana" - dodała.

 

an/New York Post/The Independent
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie