Rekord na Instagramie pobity. Cristiano Ronaldo ma 500 mln obserwatorów

Świat
Rekord na Instagramie pobity. Cristiano Ronaldo ma 500 mln obserwatorów
PAP/EPA/JOSE SENA GOULAO
Cristiano Ronaldo w Katarze

Cristiano Ronaldo jest obecnie jedyną osobą na świecie, która zdobyła 500 milionów obserwujących w serwisie Instagram. Na liście najczęściej obserwowanych osób znalazł się jeszcze jeden piłkarz, który tak jak kapitan reprezentacji Portugalii, obecnie bierze udział w Mistrzostwach Świata w Katarze.

Kapitan reprezentacji Portugalii ma obecnie najwięcej obserwatorów na Instagramie. Piłkarza w serwisie śledzi 500 milionów osób. Wśród dziesięciu najczęściej obserwowanych osób na świecie znajduje się również piłkarz Leo Messi (mniej o 124 mln obserwujących od Ronaldo).

Jednym z największych hitów na profilu Ronaldo jest zdjęcie z Messim - polubiło je 34 mln osób. Tylko po udostępnieniu tego zdjęcia kapitanatowi reprezentacji Hiszpanii przybyło milion obserwujących.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

 

Kolejne miejsca na liście osób z największą liczbą obserwatorów na Instagramie należą do Kylie Jenner (372 mln), Seleny Gomez (358 mln), Dwayna Johnsona (348 mln), Ariany Grande (340 mln), Kim Kardashian (334 mln), Beyonce Knowles (283 mln) oraz Khloe Kardashian (280 mln).

Mistrzostwa Świata w Katarze

Cristiano Ronaldo obecnie przebywa na Mistrzostwach Świata w Katarze. Reprezentacja Portugalii zmierzy się z Ghaną, Urugwajem i Koreo Południową. Pierwszy mecz odbędzie się w czwartek, 24 listopada - Portugalia zagra z Ghaną.

ZOBACZ: Andrzej Duda w Polsat News: Mecz reprezentacji obejrzę z polskimi żołnierzami

 

Jeszcze przed wyjazdem do Kataru, Ronaldo w rozmowie z dziennikiem "The Sun" otwarcie krytykował właścicieli swojego klubu, trenera Erika ten Haga i Wayna'a Rooneya. Wywiad wywołał wiele kontrowersji. 

anw/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie