Brutalne morderstwo w Gorlicach. Młody mężczyzna zmarł z wykrwawienia

Polska
Brutalne morderstwo w Gorlicach. Młody mężczyzna zmarł z wykrwawienia
Mapy Google

Młody mieszkaniec Gorlic (woj. małopolskie) w nocy z piątku na sobotę trafił do szpitala z rozległymi obrażeniami ciała. Nie udało się go uratować. Zmarł z wykrwawienia. Prokuratura potwierdza, że został zamordowany.

Jak podaje "Gazeta Krakowska", w nocy z 18 na 19 listopada w Gorlicach doszło do brutalnego morderstwa. Potwierdził to prokurator Sławomir Korbelak z tamtejszej Prokuratury Rejonowej. 

 

ZOBACZ: Francja: Polak podejrzany o morderstwo. Nie ma ani zwłok, ani zgłoszenia o zaginięciu


Ofiara to młody mieszkaniec Gorlic, który był wcześniej znany organom ścigania. Według nieoficjalnych informacji lokalnej gazety to rodzina zawiozła rannego do szpitala. Mimo wysiłków medyków mężczyzna zmarł z wykrwawienia.  

Morderstwo w Gorlicach: Policja zabezpieczyła teren 

Grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora pracuje w szpitalu i w miejscu zamieszkania zmarłego. Trwają czynności dochodzeniowo-śledcze. Policja zabezpieczyła teren przy placu zabaw na ulicy Norwida w Gorlicach. Nie wyjaśniono, jaki dokładnie związek z morderstwem ma to miejsce.

 

ZOBACZ: Lublin: 20-latka wyskoczyła z drugiego piętra. Jej partner odpowie za usiłowanie zabójstwa


"Gazeta Krakowska" informuje, że w sobotę nad ranem w asyście policji sprzed placówki medycznej został zabrany samochód marki Mercedes na krakowskich tablicach rejestracyjnych.  


Policja i prokuratura na razie nie zdradzają szczegółów dotyczących okoliczności morderstwa. 

adn / Polsatnews.pl / Gazeta Krakowska
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie