Inowrocław. Najpierw spał na mrozie, później wykonywał akrobacje. Nagranie podbija sieć

Polska
Inowrocław. Najpierw spał na mrozie, później wykonywał akrobacje. Nagranie podbija sieć
Straż Miejska Inowrocław/Facebook
Fragment nagrania z monitoringu

Strażnicy miejscy z Inowrocławia dowiedzieli się o mężczyźnie śpiącym w altance do grillowania. Gdy zjawili się na miejscu zdziwili się, bo ujrzeli "lokalnego karatekę". Mężczyzna po przebudzeniu wykonywał rozmaite ćwiczenia, co uchwyciły kamery monitoringu. Internauci ochrzcili "śpiocha-gimnastyka" mianem znanym z piosenki Franka Kimono.

Operator monitoringu miejskiego zauważył na kamerze przy grillowisku w Solankach mężczyznę leżącego na ławce. W takiej pozycji znajdował się co najmniej przez godzinę, chociaż na dworze było zimno i ciemno.

 

ZOBACZ: Wrocław. Złodziej oddał skradziony dywan oraz przeprosił. "Doceniamy, powtarzać nie polecamy"

 

Na stoliku przy nim leżało jedzenie i napoje, a mężczyzna był przykryty kocem. Zaniepokojony operator wezwał strażników miejskich. W tym czasie "obserwowany" mężczyzna wstał i rozpoczął gimnastyczne ćwiczenia na mrozie. 

 

Zamiast spać, nagle zaczął wykonywać rozciąganie, skłony, przysiady, a później wariacje tych "wyczynów".

 

"King Bruce Lee" z Inowrocławia. Nagranie hitem w sieci

 

Po chwili na miejsce przybyli strażnicy miejscy. Zdezorientowani podeszli do jeszcze bardziej zdziwionego mężczyzny. "Interwencja zakończyła się przeprowadzeniem rozmowy" - podsumowała inowrocławska straż miejska na Facebooku.

 

Nagranie na samym Facebooku obejrzano niemal 300 tysięcy razy. "Muszę przyznać, że co by nie mówić, kondycję ten Pan ma", "King Bruce Lee karate mistrz, ho ho", "Po prostu miał godzinę na wyciszenie organizmu, a później solidny trening" - skomentowali internauci.

nb/wka/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie