Pomorskie: Ciało noworodka lub płodu znalezione w domu. Matką ma być 16-latka

Polska

Ciało noworodka lub płodu znaleziono w domu w województwie pomorskim. Z informacji podanych przez lokalne media wynika, że zwłoki miały być ukryte w zamrażarce. Sprawą zajmuje się policja i prokuratura. Ta nie udziela szerszych informacji. - Więcej będzie wiadomo po sekcji zwłok - przekazała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Pomorskie: Ciało noworodka lub płodu znalezione w domu. Matką ma być 16-latka
Policja
W województwie pomorskim w jednym z domów znaleziono ciało noworodka lub płodu

Do makabryczne odkrycia doszło w weekend w miejscowości Stanowo koło Dzierzgonia w powiecie sztumskim w Pomorskiem.

 

- Na razie nie udzielamy w tej sprawie żadnych informacji. Więcej będzie wiadomo po wykonaniu sekcji zwłok - powiedziała rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Gdańsku Grażyna Wawryniuk.

Matką dziecka ma być 16-letnia dziewczyna

Jak poinformowało Radio Gdańsk, ciało miało być ukryte w zamrażarce, a matką dziecka ma być 16-latka.

 

ZOBACZ: Noworodek w łódzkim Oknie Życia. Dziecko miało przy sobie karteczkę

 

Nastolatka miała się źle poczuć, co zwróciło uwagę jej matki. Lekarz zbadał dziewczynę i okazało się, że była ciąży. Wówczas dziewczyna miała przyznać się, że niedawno urodziła lub poroniła. Jak podaje stacja, 16-latka miała wtedy powiedzieć, gdzie pozostawiła ciało noworodka.

 

Prokuratura wyjaśni, czy dziecko urodziło się żywe. Będzie to możliwe po przeprowadzeniu sekcji zwłok.

 

Widziałeś coś ważnego? Przyślij zdjęcie, film lub napisz, co się stało. Skorzystaj z naszej Wrzutni

msm/ sgo / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie