Zrobiła halloweenowy tatuaż. Teraz nie może go zmyć

Świat
Zrobiła halloweenowy tatuaż. Teraz nie może go zmyć
Elizabeth Rose/TikTok
Kobieta zrobiła sobie halloweenową charakteryzację. Teraz próbuje ją zmyć

Kobieta w ramach przebrania na Halloween zrobiła sobie i swojej siedmioletniej wnuczce sztuczny tatuaż na twarzy. Na udostępnionym w mediach społecznościowych filmiku nie kryła paniki, gdy okazało się, że straszna charakteryzacja nie chce zejść. Internauci radzą kobiecie, jak w tej sytuacji może - nomen omen - zachować twarz.

Halloween to zwyczaj wpisany w amerykańską kulturę. Jego motywami są wydrążone, śmiejące się dynie i wymyślne przebrania za zombie, demony czy wampiry. Jednym z głównych symboli jest także złowieszczy śmiech, czaszki i kościotrupy. Tego typu maski są popularnym elementem imprezowego stroju.

Tatuaż nie chce się zmyć. Jak wyjść z tego z twarzą?

Pewna "przebojowa babcia" poszła o krok dalej i zamiast maski wybrała tatuaż. Prawdziwy strach poczuła jednak kilka godzin po Halloween, gdy zorientowała się, że potwornej szczęki nie da się zmyć.

 

 

Elizabeth Rose nagrała, jak na różne sposoby próbuje pozbyć się ze swojej twarzy przerażającego tatuażu. Jak się okazało, sztuczne zęby ciągnące się na policzkach i namalowane blizny nie chcą się domyć.

Stawiła czoło lękom. Halloweenowe przebranie w pracy

Kobieta swoim doświadczeniem podzieliła się na TikToku. Filmik cieszy się teraz dużą popularnością - w ciągu kilku dni zdobył 1,4 miliona odsłon. Pod nagraniem ciągnie się też długa lista komentarzy. Internauci współczują, śmieją się i radzą, w jaki sposób wyjść z tego z twarzą.

 

Następnego dnia Rose musiała stawić czoło swoim prawdziwym lękom, gdy z halloweenowym tatuażem musiała udać się do pracy. - Jeśli przedstawisz komuś pomysł w takim przebraniu, nikt nie ośmieli się ci odmówić - żartowali internauci.

nb/map/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie