"Królowa Halloween" powróciła. Heidi Klum znowu zaskoczyła swoim strojem

Świat
"Królowa Halloween" powróciła. Heidi Klum znowu zaskoczyła swoim strojem
East News/Evan Agostini/Invision

Niemiecka topmodelka Heidi Klum co roku stara się zrobić wrażenie swoim strojem na Halloween. Nie inaczej było tym razem. 49-letnia gwiazda podczas tegorocznego święta przebrała się za wielkiego robaka.

Heidi Klum nazywna jest w USA "królową Halloween". Przydomek nie wziął się znikąd. 49-letnia modelka co roku organizuje w Nowym Jorku imprezę halloweenową, na którą wstęp mają jedynie największe gwiazdy.

 

Warunek jest jeden - uczestnicy muszą być przebrani. Im bardziej fantazyjny stój tym lepiej. Mimo że wszyscy starają się zaskoczyć swoim strojem, królowa wieczoru zawsze jest jedna.

 

ZOBACZ: Korea Południowa, Seul. Panika w czasie imprezy podczas Halloween. Polka: Byłam ulicę obok

 

49-letnia niemiecka topmodelka za każdym razem zaskakuje gości swoją inwencją i niekonwencjonalnym kostiumem. Nie inaczej było w tym roku. Gwiazda przebrała się bowiem za ogromnego robaka. Stój zakrywał całe jej ciało, widać było jedynie jej oczy.

 

Modelce towarzyszył jej mąż Tom Kaulitz, który był przebrany za rybaka.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Prime Video (@primevideo)

Kostiumy Heidi Klum

Niektóre kostiumy Heidi Klum z poprzednich lat przeszły już do legendy. W 2011 roku modelka wystąpiła na organizowanej przez siebie imprezie w stroju obdartego ze skóry człowieka. Rok wcześniej przebrała się za robota.

 

W 2012 roku gwiazda przebrała się w strój Kleopatry, w 2013 roku była pomarszczoną staruszką o lasce, a w 2014 efektowną ważką.

 

dk/ sgo/ Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie