Śląskie: Przetrzymywał kobietę w ośrodku wypoczynkowym. Odbili ją kontrterroryści

Polska
Śląskie: Przetrzymywał kobietę w ośrodku wypoczynkowym. Odbili ją kontrterroryści
Śląska Policja
Kobieta była przetrzymywana w ośrodku wypoczynkowym

45-latek jest podejrzany o przetrzymywanie 22-letniej kobiety w ośrodku wypoczynkowym na terenie powiatu myszkowskiego. Mężczyzna miał ją gwałcić i podawać narkotyki.

Zgłoszenie o tym, że mężczyzna może bezprawnie przetrzymywać 22-letnią mieszkankę Żarek, policja otrzymała w niedzielę przed godziną 23:00.

 

Po całonocnych przygotowaniach, funkcjonariusze z Myszkowa (woj. śląskie) razem z kontrterrorystami z Katowic odbili w poniedziałek kobietę.

Podejrzany znany policji

45-latek jest dobrze znany myszkowskiej Policji. Był on wielokrotnie zatrzymywany, poszukiwany i odsiadywał wyroki za przestępstwa przeciwko życiu, zdrowiu i mieniu - podała Śląska Policja.

 

ZOBACZ: USA: 22-latka uciekła z niewoli. Porywacz znęcał się nad nią i wielokrotnie zgwałcił

 

Mężczyznę umieszczono w policyjnym areszcie. We wtorek prokurator przedstawił mu zarzuty pozbawienia wolności wbrew woli pokrzywdzonej, udzielanie jej środków psychotropowych, wykorzystanie jej stanu odurzenia i doprowadzenie do obcowania płciowego, nękanie jej oraz posiadanie narkotyków w postaci amfetaminy i marihuany.

 

W rozmowie z PAP rzeczniczka myszkowskiej policji asp. sztab. Barbara Poznańska przekazała informację o uwzględnieniu wniosku o aresztowanie 45-latka na trzy miesiące.

 

Podejrzanemu grozi kara do 12 lat więzienia.

an/map / Śląska Policja / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie