Tragiczny wypadek na dk 50. Nie żyją trzy osoby, droga koło Sochaczewa zablokowana

Polska
Tragiczny wypadek na dk 50. Nie żyją trzy osoby, droga koło Sochaczewa zablokowana
Polsat News
Na drodze krajowej doszło do śmiertelnego wypadku. Nie żyją trzy osoby

W wypadku na drodze krajowej nr 50 zginęły trzy osoby, jedna trafiła natomiast do szpitala. Na wysokości Andrzejowa Duranowskiego koło Sochaczewa (woj. mazowieckie) zderzyły się ciężarówka z busem. Na drodze występują utrudnienia.

Jak poinformował oficer prasowy KP PSP w Sochaczewie st. kpt. Rafał Krupa do zdarzenia doszło ok. godz. 9 na drodze krajowej nr 50 w okolicach Andrzejowa Duranowskiego.

 

- Samochód ciężarowy zderzył się z busem, którym podróżowały cztery osoby. W momencie dojazdu strażaków na miejsce zdarzenia trzy osoby będące w busie pozostawały nieprzytomne, w tym dwie bez funkcji życiowych - powiedział Krupa. 

Droga całkowicie zablokowana

Busem podróżowali obcokrajowcy. Strażacy musieli rozciąć karoserię samochodu, po to żeby interweniować mogli ratownicy medyczni.

 

 

- Bilans tego zdarzenia to niestety dwie ofiary śmiertelne, dwie osoby ranne przewieziono do szpitala. Kierowca samochodu ciężarowego nie odniósł poważniejszych obrażeń - przekazał Krupa. Jak dowiedział się reporter Polsat News, dwie osoby zginęły na miejscu, nie dało się uratować trzeciej osoby, która została w stanie ciężkim przewieziona do szpitala. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.  

 

ZOBACZ WIDEO: Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 50

Nieznane są przyczyny wypadku. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci wraz prokuraturą. Droga jest całkowicie zablokowana. Wprowadzono objazd przez Szymanów przez dk numer 92. Utrudnienia potrwają do czasu, aż na miejscu wypadku prowadzone będą czynności.

jsd/arż/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie