USA: Horror w domu w Teksasie. Matka znęcała się nad dziećmi

Świat
USA: Horror w domu w Teksasie. Matka znęcała się nad dziećmi
Wikimedia Commons/ Jason Lawrence/ youtube.com/c/livenowfox

Matka z Teksasu więziła w domu 16-letnie bliźniaki, zmusiła ich do picia wybielaczy, kazała im jeść i pić własny mocz i kał, biła je metalowymi prętami. Kobieta razem ze swoim partnerem zostali aresztowani w Luizjanie po tym, jak nastolatkowie we wtorek uciekli z domu.

Reszta rodzeństwa, pięcioro dzieci w wieku od 7 do 14 lat, została uratowana po wszczęciu alarmu przez bliźnięta.

 

Ich matka, 40-letnia Zaikiya Duncan i jej chłopak 27-letni Jova Terrell opuścili dom, dowiedziawszy się, że bliźnięta uciekły. Para została aresztowana później tego samego dnia w Baton Rouge - cztery godziny jazdy samochodem przez Teksas do sąsiedniej Luizjany.

 

ZOBACZ: Francja. Nożownik przetrzymywał w sklepie zakładniczki. Został aresztowany

 

16-latek powiedział, że znalazł klucz do kajdanek w torebce matki i ukrył go w ustach, a następnie około 5 rano wybiegł z siostrą z domu.

 

Nastolatek miał na sobie tylko spodnie, a dziewczyna cienką bluzę z kapturem i spodnie. Oboje byli boso, gdy sąsiad zabrał ich do swojego domu i wezwał pomoc.

 

 

Ojciec dzieci powiedział DailyMail.com, że nie chce komentować sprawy.

Lata tortur w domu

Dzieci szczegółowo opisały lata tortur, które zadawała im matka, w tym zmuszanie do picia wybielacza i polewania nim ich genitaliów, jako karę, jeśli "za dużo rozmawiali". Dzieci były przetrzymywane w domowej pralni, skute kajdankami, trzymane nago, głodzone i zmuszane do spozywania własnych ekskrementów

 

Zdjęcia bliźniaków pokazują głębokie rany, siniaki i blizny na nadgarstkach, kostkach i innych częściach ciała.

 

16-letni chłopiec powiedział śledczym, że jego matka, aby go uśpić, dała mu kiedyś 24 tabletki leku stosowanego w alergiach i przeziębieniach.

 

ZOBACZ: Stalowa Wola: Chłopiec bity i gwałcony przez matkę i jej partnera. Dziecko jest w śpiączce

 

Kobieta zabroniła dzieciom korzystania z łazienki. Dzieci powiedziały śledczym, że zostały mocno pobite, a ich matka używała przedłużaczy, karniszy i innych metalowych drążków, aby je uderzyć. Jej chłopak często uderzał 16-latka.

 

Dzieci były poważnie niedożywione.

 

Uważa się, że rodzina przeprowadziła się do domu w eleganckiej dzielnicy dopiero tego lata. Matka dzieci 10 lat temu została oskarżona o wykorzystywanie dzieci.

 

an/dailymail.co.uk
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie