USA. Kobiety z Florydy vs. żony elektrotechników. Wojna na TikToku o rozbijanie małżeństw

Świat
USA. Kobiety z Florydy vs. żony elektrotechników. Wojna na TikToku o rozbijanie małżeństw
TiKTok/KimberlyGray/ohhmete
W sieci wybuchła wojna między mieszkankami Florydy a żonami elektrotechników

Chociaż Floryda po huraganie Ian zmaga się z poważnymi zniszczeniami, to sieć w USA rozgrzała ostatnio afera seksualna. Wszystko przez elektrotechników, którzy zjechali z całego kraju, by pomóc poszkodowanym. Miejscowe kobiety za nimi oszalały, co doprowadziło do wojny z żonami fachowców. Jej efektem są rozbite małżeństwa.

Huragan Ian uderzył we wschodnie wybrzeże USA w ubiegłą środę. Wiatr wiał z maksymalną prędkością 240 km/h. Zginęło ponad 100 osób, żywioł spowodował też ogromne zniszczenia. Do dziś bez prądu pozostaje 20 tys. mieszkańców Florydy.

Nietypowy trend w sieci

Do Florydy, która najbardziej ucierpiała podczas huraganu, zjechali elektrotechnicy z całych Stanów Zjednoczonych, by pomóc poszkodowanym. 

 

To oni stali się głównymi bohaterami wojny, która wybuchła w mediach społecznościowych. Ale wcale nie z powodu swojej pracy.

 

ZOBACZ: Aresztowanie Polaka w Holandii hitem sieci. Ranił trzech policjantów. Padły strzały

 

Nietypowy trend w sieci rozpoczął się od publikacji na TikToku nagrania, na którym jedna z miejscowych kobiet zwróciła się do żony elektrotechnika mówiąc, by pilnowała mężczyzny, bo ten ją podrywa.

 

 

Jej śladami podążyły inne panie, wrzucając do sieci kolejne nagrania z niewiernymi mężami. Filmiki stały się wiralami, zyskując miliony wyświetleń.

Odpowiedź żon elektromechaników 

Na odpowiedź żon elektrotechników nie trzeba było długo czekać. Oskarżyły one miejscowe kobiety o to, że kuszą ich mężów i próbują rozbijać małżeństwa.

 

ZOBACZ: USA: Huragan Ian zdewastował Florydę. Zniszczone domy, statki na ulicach

 

Niektóre deklarowały, że mężczyźni na pewno są wierni, bo wiedzą, że w przypadku zdrady będą czekały ich konsekwencje "straszniejsze niż szkody, które wyrządził Ian".

 

Do internetowej "wojny" dołączyło miliony internautów, publikując kolejne nagrania.

pgo/grz/ Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie