4,5 tys. mandatu i 22 punkty karne dla kierowcy bmw. Doprowadził do dwóch kolizji

Polska
4,5 tys. mandatu i 22 punkty karne dla kierowcy bmw. Doprowadził do dwóch kolizji
Policja Śląska
Doprowadził do dwóch kolizji. Zapłaci 4,5 tys. mandatu

50-letni kierowca bmw doprowadził do kolizji drogowej, nie planował się jednak zatrzymać, pojechał dalej i... doprowadził do kolejnego zderzenia. Został ukarany dwoma mandatami, łącznie musi zapłacić 4,5 tys. zł, na jego konto dopisano też 22 punkty karne.

Śląska policja poinformowała o dwóch zdarzeniach drogowych, do których doprowadził 50-letni kierowca bmw. W komunikacie przekazano, że w czwartek funkcjonariusze zostali wezwani do kolizji w miejscowości Marklowice (woj. śląskie). 

 

"Mundurowi już na miejscu ustalili, że kierujący bmw najechał na tył hondy, którą kierował 64-latek i pojechał dalej" - czytamy w komunikacie. 

Uderzył w kolejne auto

Kilkaset metrów dalej mężczyzna doprowadził do kolejnej kolizji, tym razem uderzył w tył samochodu marki Volkswagen, kierowanego przez 47-letnią kobietę. Ostatecznie 50-latek zatrzymał się w pobliskich zaroślach. 

 

ZOBACZ: USA. Policja zostawiła radiowóz na przejeździe kolejowym. W środku siedziała zatrzymana

 

Za pierwszą kolizję, w wyniku której kierowca hondy doznał lekkich obrażeń, policjanci ukarali sprawcę mandatem w wysokości 1,5 tys. zł oraz 12 punktami karnymi. Za spowodowanie kolejnego zderzenia mężczyzna będzie musiał zapłacić 3 tys. zł. Dopisano mu też kolejne 10 punktów karnych. 

mst / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie