Jelenia Góra. Eksplozja w samochodzie. Mężczyzna zapalił papierosa podczas czyszczenia auta

Polska
Jelenia Góra. Eksplozja w samochodzie. Mężczyzna zapalił papierosa podczas czyszczenia auta
Facebook/TV DAMI Jelenia Góra (screen)

Mężczyzna czyszczący wnętrze swojego samochodu na myjni w Jeleniej Górze omal nie przypłacił tego życiem. W trakcie czynności doszło do zapłonu i pojazd wypełnił się ogniem. Całe zdarzenia zarejestrowała kamera monitoringu.

Do zdarzenia doszło w sobotę na terenie myjni samochodowej przy ulicy Spółdzielczej w Jeleniej Górze (woj. dolnośląskie).

 

ZOBACZ: Biłgoraj: Wypadek ciągnika rolniczego z drewnem. Jeden mężczyzna nie żyje, drugi czeka na zarzuty

 

Kamera monitoringu zarejestrowała wybuch w jednym z samochodów osobowych. W momencie pojawienia się ognia w aucie siedział jego właściciel.

 

Kula ognia wypełniła auto

Mężczyzna czyścił wnętrze swojego pojazdu przeznaczonym do tego środkiem. W trakcie wykonywania tej czynności postanowił zapalić papierosa. Decyzji tej omal nie przypłaciły życiem.

 

Nagromadzone we wnętrzu samochodu opary ze środka chemicznego w zetknięciu z ogniem spowodowały zapłon. Wnętrze pojazdu wypełniła kula ognia.

 

Chociaż jak widać na nagraniu, mężczyzna o własnych siłach opuścił pojazd, z relacji lokalnych mediów wynika, że doznał licznych poparzeń ciała i został przewieziony do szpitala. Na miejsce wezwano straż pożarną z PSP i OSP Sobieszów.

dk/ Polsatnews.pl/TV DAMI Jelenia Góra
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie