Włocławek. Wjechał w drzewo tuż przed radiowozem. Reakcję policjantek nagrała kamera

Polska
Włocławek. Wjechał w drzewo tuż przed radiowozem. Reakcję policjantek nagrała kamera
Kujawsko-pomorska policja
Policjantki widząc samochód, który nagle zjechał z jezdni i uderzył w drzewo, natychmiast ruszyły na pomoc.

Błyskawiczna interwencja policjantek z grupy SPEED we Włocławku. Gdy jadąca z przeciwka dacia zjechała z drogi i uderzyła w drzewo, funkcjonariuszki natychmiast zareagowały. Kamera nasobna nagrała, jak pomagają 74-letniemu kierowcy, który najprawdopodobniej zasłabł.

Gdy policjantki z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji we Włocławku (woj. kujawsko-pomorskie) patrolowały we wtorek przed godz. 11 ulicę Toruńską w tym mieście, doszło do wypadku.

 

ZOBACZ: "Miał kij i uderzył mnie prosto w twarz". Strach przed rodziną L., 60 interwencji policji

 

Obok nieoznakowanego radiowozu osobowa dacia, jadąca w przeciwnym kierunku, nagle zjechała z jezdni i uderzyła w drzewo.

 

Samochód został poważnie uszkodzony. Policjantki zatrzymały służbowe auto, powiadamiając dyżurnego oficera i włączyły sygnały świetlne.

 

Policjantki ułożyły 74-latka na trawie

Jedna z nich podbiegła do samochodu, by sprawdzić, w jakim stanie jest kierowca. Okazało się jednak, że choć 74-latek nie doznał widocznych obrażeń, zaczął jednak tracić świadomość.

 

ZOBACZ: Świdnica. Konie na drodze wojewódzkiej. Policjanci schwytali zwierzęta i przekazali je właścicielce

 

Funkcjonariuszki wyciągnęły mężczyznę z pojazdu i wezwały pogotowie ratunkowe. Po przewiezieniu do szpitala okazało się, że mężczyźnie nic się nie stało.

 

- Ustalono, że do kolizji doszło z powodu nagłego pogorszenia stanu zdrowia kierowcy - podał sierż. szt. Tomasz Tomaszewski z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku.

 

hlk/ac/ Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie