Giżycko: Łoś wpadł do studni. Interweniowali strażacy
Strażacy pomagają nie tylko ludziom, ale często spieszą też na ratunek zwierzętom. W Giżycku druhowie interweniowali w związku z młodym łosiem, który wpadł do studni i nie był w stanie samodzielnie się z niej wydostać.

We wtorek strażacy z Powiatowej Straży Pożarnej w Giżycku (woj. warmińsko-mazurskie) otrzymali zgłoszenie dotyczące łosia, który wpadł do studni na terenie miasta.
PSP GiżyckoNa miejscu okazało się, że rzeczywiście w studni chłonnej znajduje się młody łoś, częściowo zanurzony w wodzie. Zwierzę wpadło na tyle głęboko, że nie było w stanie samodzielnie wydostać się z pułapki.
PSP GiżyckoStrażacy z Giżycka w niecałe dwie godziny wyciągnęli go ze studni przy użyciu metod z ratownictwa wysokościowego.
PSP GiżyckoUratowany łoś nie odniósł żadnych obrażeń i samodzielnie oddalił się do lasu.
Widziałeś coś ważnego? Przyślij zdjęcie, film lub napisz, co się stało. Skorzystaj z naszej Wrzutni
Czytaj więcej