Wysokie: Kierowca zginął pod kołami własnej ciężarówki. Przewoził węgiel

Moto
Wysokie: Kierowca zginął pod kołami własnej ciężarówki. Przewoził węgiel
Polsat News / Zdjęcie ilustracyjne
Kierowca zginął pod kołami własnej ciężarówki w miejscowości Wysokie. Przewoził węgiel

54-letni mężczyzna zginął w trakcie rozładunku węgla. Został przejechany przez własną ciężarówkę, która z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn, nagle ruszyła w tył i zatrzymała się dopiero na pobliskim budynku. Okoliczności tragedii bada prokuratura.

W piątek 16 września w miejscowości Wysokie położonej w Małopolsce doszło do tragicznego zdarzenia. 54-latek przewożący węgiel samochodem ciężarowym, zaparkował na jednej z posesji, a następnie rozpoczął przeładunek opału do specjalnych worków.

 

Około godziny 18:30 pojazd ruszył w tył, przejeżdżając mężczyznę. Ciężarówka zatrzymała się dopiero na jednym z budynków.

Trwa śledztwo prokuratury

Na miejsce zdarzenia natychmiast przyjechały służby ratunkowe. W akcji wzięli udział ratownicy medyczni, strażacy oraz policjanci.

 

Pomimo akcji reanimacyjnej, 54-latka nie udało się uratować.

 

ZOBACZ: Radymno. Śmierć podczas interwencji policji. Podano wyniki sekcji zwłok

 

Informacje o tragedii potwierdziła podinspektor Katarzyna Cisło z Wojewódzkiej Komendy Policji w Krakowie. Policjantka w rozmowie z Dziennikiem Łódzkim poinformowała, że mundurowi wspólnie z pomocą prokuratury wszczęli śledztwo, mające ujawnić szczegółowe okoliczności, w jakich doszło do dramatycznego wypadku.

mms/ml/Dziennik Łódzki
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie