USA. Policjanci znaleźli zmumifikowane ciało w wannie. Interweniowali w sprawie włamania

Świat
USA. Policjanci znaleźli zmumifikowane ciało w wannie. Interweniowali w sprawie włamania
Pexels/Kat Wilcox
Policjanci znaleźli w Arizonie zmumifikowane zwłoki należące do 60-letniej kobiety. Zdj. ilustracyjne

Policjanci z Bullhead City w amerykańskim stanie Arizona znaleźli zmumifikowane ciało w wannie. Zwłoki należały do 60-letniej właścicielki mieszkania, w którym doszło do włamania.

Policjanci z Bullhead City otrzymali zgłoszenie o potencjalnym włamaniu. Służby wezwali zaniepokojeni sąsiedzi, widząc obcą osobę wchodzącą do mieszkania. 

 

- Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, natknęli się na kobietę przeszukującą posiadłość. Na drzwiach znajdowały się ślady wskazujące na włamanie do domu - przekazała rzecznika miejscowej policji, cytowana przez Sky News.

 

 

Okazało się, że kobieta to 65-letnia Christine Lee Walters. Policja twierdzi, że była w domu także dwa dni wcześniej i wyniosła stamtąd torebki, walizki i ubrania, próbując sprzedać je w internecie.

 

Kobieta została zatrzymana. Policjanci przeszukali jej mieszkanie i samochód. Znaleźli tam więcej przedmiotów należących do ofiary. Między innymi jej karty kredytowe, akt urodzenia, prawo jazdy i inne dokumenty. Funkcjonariusze przejęli także metaamfetaminę. Kobiecie postawiono zarzuty.

Zmumifikowane zwłoki

Policjanci następnie przeszukując posiadłość znaleźli zwłoki leżące w wannie. Ciało było zmumifikowane. Uważa się, że należy do 60-letniej właścicielki domu.

 

ZOBACZ: Radymno. Śmierć podczas interwencji policji. Podano wyniki sekcji zwłok

 

Sąsiedzi wyjaśnili, że nie widzieli kobiety od około roku i założyli, że się wyprowadziła. Policja czeka na potwierdzenie tożsamości ofiary i przyczyny zgonu przez lekarza sądowego. Nie podejrzewa się jednak, że mogło dojść do przestępstwa. 

jsd/pgo/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie