Mazowieckie: Czołowe zderzenie dwóch aut. Jedna osoba nie żyje

Polska
Mazowieckie: Czołowe zderzenie dwóch aut. Jedna osoba nie żyje
Mazowiecka Policja
Wypadek na Mazowszu. Kierowca zginął na miejscu

W Długowoli na Mazowszu doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku wypadku do szpitala przewiezione zostały cztery osoby, w tym dwoje dzieci. Kierowca jednego z aut zginął na miejscu.

W niedzielę około godziny 14:35 mazowiecka policja dostała zgłoszenie o wypadku, do którego doszło w Długowoli w powiecie grójeckim. Na prostym odcinku drogi gminnej czołowo zderzyły się tam samochody marek Toyota i Mitsubishi. Niestety, śmierć na miejscu poniósł kierowca tego drugiego.

 

W wyniku wypadku ranne zostały cztery osoby podróżujące toyotą, dwoje dorosłych oraz dzieci w wieku 5 i 10 lat.

Policja apeluje ostrożność

Służby poinformowały, że droga relacji Goszczyn - Lewiczyn w miejscu wypadku została całkowicie zablokowana. Funkcjonariusze nie byli w stanie określić, jak długo potrwają utrudnienia.

 

Na miejscu oprócz policjantów, służb ratunkowych (w tym śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego) pojawił się także prokurator. Pod jego nadzorem mundurowi przeprowadzą śledztwo, które pozwoli na dokładne wyjaśnienie okoliczności, w jakich doszło do tragedii.

 

ZOBACZ: Łódzkie: Śmiertelny wypadek w trakcie policyjnego pościgu. Dwie osoby nie żyją

 

W związku z wypadkiem, mazowieccy policjanci zaapelowali za pośrednictwem mediów społecznościowych o ostrożność na drogach podczas ostatniego wakacyjnego weekendu.

 

"Apelujemy do kierowców o ostrożność i spokój na drogach, żeby w ten ostatni weekend wakacji bezpiecznie wrócić do domu" - czytamy na TT mazowieckiej policji.

 

 

mms/zdr / Echo Dnia
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie