Zambrów. Na S8 spłonęła ciężarówka. Dzień później miał miejsce drugi wypadek

Polska
Zambrów. Na S8 spłonęła ciężarówka. Dzień później miał miejsce drugi wypadek
KP PSP ZAMBRÓW/ Twitter
Zambrów. Na drodze S8 zapalił się samochód

Na wysokości Zambrowa na drodze S8 w czwartek doszło do pożaru samochodu ciężarowego z naczepą. W tym samym miejscu w piątek po południu samochód ciężarowy uderzył w barierki i wywrócił się na pas zieleni. Trwają utrudnienia.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 16:00. Jak powiadomiła Komenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie, po tym jak na drodze zapalił się samochód ciężarowy, nikt nie został poszkodowany.

"Na miejsce zadysponowano 3 zastępy z JRG Zambrów oraz 3 zastępy OSP. Nikt nie został poszkodowany. Objazdy zostały wyznaczone przez policję" - powiadomiła straż pożarna.


Po wypadku dwa pasy zostały zablokowane. "Dwa pasy ruchu drogi krajowej S8 w kierunku Białegostoku są zablokowane. Na obwodnicy Zambrowa płonie samochód ciężarowy" - powiadomiła OSP w Zbrzeźnicy. Jak przekazały lokalne media, droga została odblokowana w piątek po godz. 2 w nocy. 

 

Zambrów. S8 ponownie zablokowana

W pobliżu miejsca, w którym doszło do wypadku w czwartek, obecnie trwają utrudnienia. Na obwodnicy Zambrowa w piątek po południu samochód ciężarowy uderzył w przyczepkę z oznakowaniem tymczasowym, która pozostała po czwartkowym wypadku, po czym auto uderzyło w bariery i wywróciło się na pas zieleni, oddzielający obie jezdnie. Obecnie ruch odbywa się jedynie pasem.  

 

WIDEO. Zambrów. Wypadek na S8

 

Według policjantów, utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin. Na obwodnicy w obie strony tworzą się korki. 

anw / Polsat News, Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie