Będzin. Zwłoki zawinięte w dywan w samochodzie. Właściciel auta popełnił samobójstwo

Polska
Będzin. Zwłoki zawinięte w dywan w samochodzie. Właściciel auta popełnił samobójstwo
Polsat News

We wtorek późnym popołudniem policjanci w Będzinie znaleźli w jednym z samochodów zwłoki zawinięte w dywan. - Były w stanie zaawansowanego rozkładu, osoba jest w tym momencie określana jako NN. Czekamy na wyniki sekcji zwłok - powiedział polsatnews.pl sierż. szt. Marcin Szopa z KPP w Będzinie. Funkcjonariusze siłą weszli do mieszkania właściciela pojazdu. W łazience znaleźli jego zwłoki.

- O godz. 16:30 dostaliśmy informację o nieprzyjemnym zapachu wydobywającym się z samochodu znajdującym się na jednym z parkingów na osiedlu Syberka - poinformował Szopa. Policjanci próbowali dotrzeć do właściciela pojazdu.

 

W samochodzie znaleziono zwłoki zawinięte w dywan. Nie są jeszcze znane płeć, wiek oraz okoliczności i przyczyna śmierci ofiary. 

Właściciel popełnił samobójstwo 

Podczas interwencji okazało się, że właścicielem pojazdu jest mieszkaniec osiedla Syberka. Śledczy siłą weszli do jego mieszkania, gdzie znaleźli w łazience zwłoki 47-letniego mężczyzny. - Na miejscu lekarz wykluczył działania osób trzecich - zaznaczył Szopa.

 

ZOBACZ: Gruszewnia. Znaleziono zwłoki dwóch kobiet w domu. To matka i córka

 

Wiadomo, że mężczyzna nie mieszkał sam, ale w momencie pojawienia się policjantów na miejscu nie było żadnego z lokatorów. - Ten mężczyzna nie przewijał się wcześniej przez kartoteki policyjne - dodał oficer prasowy będzińskiej policji. 

 

 

Prokuratura Rejonowa w Będzinie zarządziła przeprowadzenie sekcji zwłok osoby znalezionej w samochodzie i 47-latka. 

 

Jako pierwsze o sprawie poinformowało RMF FM.

 

ap/map / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie