Chromna: Wypadek białoruskiego autobusu. Są ranni, kierowca mógł zasnąć

Polska
Chromna: Wypadek białoruskiego autobusu. Są ranni, kierowca mógł zasnąć
Facebook/Straż Zbuczyn
Wypadek autobusu w miejscowości Chromna

Trzy osoby zostały ranne w wypadku białoruskiego autokaru, do którego doszło w sobotę rano w Chromnie na Mazowszu. Obrażenia poszkodowanych są lekkie i nie zagrażają ich życiu, ale osoby te trafiły do szpitala - dowiedział się polsatnews.pl. Na miejscu pracują policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej. Wstępnie mundurowi ustalili, że kierowca pojazdu zasnął za kierownicą.

Do wypadku doszło w miejscowości Chromna nieopodal Siedlec, kilka minut po godz. 5 rano w sobotę. Autobus, w którym podróżowało 47 pasażerów, zjechał z drogi i wpadł do rowu. Następnie przewrócił się na bok.

 

Policja: Trzy osoby są ranne, kierowcy byli trzeźwi

Jak poinformowała w rozmowie z polsatnews.pl nadkom. Agnieszka Świerczewska z KMP w Siedlcach, autobus białoruskiego przewoźnika jechał z Terespola do Poznania przez Warszawę.

 

ZOBACZ: Warszawa. Tramwaj przeciągnął dziecko przez kilkaset metrów. Chłopiec nie żyje

 

- Według wstępnych, niepotwierdzonych na ten moment informacji kierowca autobusu zasnął, w wyniku czego pojazd zjechał do rowu i przewrócił się na bok. Obaj kierowcy byli trzeźwi - powiedziała Świerczewska.

 

Trzy osoby doznały niewielkich obrażeń i zostały przewiezione do szpitala. Jedna z nich została już wypisana z placówki medycznej. 

Chromna: Służby pracują na miejscu wypadku. Utrudnienia na DK nr 2

Wszyscy pasażerowie autobusu mają obecnie zapewnioną opiekę. Trwają próby zapewnienia im transportu zastępczego. 

 

ZOBACZ: USA. Anne Heche nie żyje. Aktorka została odłączona od aparatury

 

Na miejscu działają policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, którzy wyjaśnią przyczyny tego zdarzenia. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 2.

mst/wka/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie