USA: Nauczycielka miała romans z 13-letnim uczniem, uprawiali seks w szkole. Jest wyrok sądu

Świat
USA: Nauczycielka miała romans z 13-letnim uczniem, uprawiali seks w szkole. Jest wyrok sądu
Tomball Police Department
Nauczycielka została oskarżona o utrzymywanie kontaktów seksualnych z uczniem

Marka Bodine, 32-letnia nauczycielka z miejscowości Tomball w amerykańskim stanie Teksas, nawiązała romans ze swoim 13-letnim uczniem. W sprawie zapadł wyrok. Kobieta pójdzie do aresztu na 60 dni, a wyrok 10 lat więzienia zostanie zawieszony. Na jej korzyść zadziałał fakt, że niedawno urodziła dziecko. Potomek nie pochodzi ze związku z uczniem.

Romans nauczycielki i ucznia rozpoczął się w 2018 roku, gdy chłopak miał 13 lat i trwał trzy kolejne lata. Kobieta nawiązała kontakt z chłopcem w popularnej grze Fortnite. Coraz częściej ze sobą czatowali, a ich znajomość przeniosła się do świata realnego. 

 

ZOBACZ: Korea Płd. Nauczycielka ze szkoły średniej uprawiała seks z uczniem. Grozi jej do 5 lat więzienia

 

Gdy charakter jej kontaktów z chłopcem zaczął budzić podejrzenia, Marka Bodine próbowała przekonać dyrektora szkoły, że to uczeń ją nagabuje. Szybko wyszła na jaw treść ich korespondencji, która bez cienia wątpliwości wskazywała, jak wyglądała ta relacja. 13-latek i jego nauczycielka uprawiali seks również w szkole i wysyłali sobie erotyczne wiadomości. Gdy kobieta została zatrzymana, przyznała się do winy. 

Łagodny wymiar kary

Prokurator żądał wysokiego wymiaru kary - od 20 do nawet 40 lat pozbawienia wolności. Kobiecie pomógł fakt, że niedawno została matką. Ostatecznie została skazana na 60 dni aresztu i 10 lat więzienia w zawieszeniu. W zakładzie karnym będzie mogła stawić się w czerwcu 2023 roku, po tym jak jej dziecko podrośnie.

 

Bodine zostanie wpisana do rejestru przestępców seksualnych i będzie musiała poddać się terapii. Ojcem dziecka nauczycielki nie jest ofiara molestowania. 

arż/bas / "Daily Mail"
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie