Tomasz Harczuk poszukiwany. 40-latek miał zabić swoją żonę

Polska
Tomasz Harczuk poszukiwany. 40-latek miał zabić swoją żonę
Policja
Poszukiwany 40-letni Tomasz Harczuk

Policja poszukuje mężczyzny podejrzewanego o zabójstwo swojej żony. - Z ustaleń wynika, że obecnie mężczyzna ukrywa się na terenie powiatu zamojskiego - poinformował rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Wystosowano apel o kontakt do wszystkich osób, które widziały ściganego mężczyznę lub jego samochód.

Poszukiwany listem gończym 40-latek podejrzany jest o zabójstwo swojej żony, do którego doszło w nocy z 24 na 25 lipca w Warszawie. Najprawdopodobniej mężczyzna obecnie ukrywa się w pow. zamojskim (woj. lubelskie). Jego wizerunek opublikowała policja, która prosi o kontakt osoby, które go widziały.

 

ZOBACZ: Wrocław. Pracownik naprawiający torowisko ugodzony nożem. Policja zatrzymała dwie osoby

 

"Poszukujemy 40-letniego Tomasza Harczuka podejrzanego o zabójstwo swojej żony w nocy z 24 na 25 lipca br. Do zdarzenia doszło w Warszawie. Z naszych ustaleń wynika, że obecnie mężczyzna ukrywa się na terenie powiatu zamojskiego" – poinformował rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie nadkom. Andrzej Fijołek.

Policja apeluje do wszystkich osób, które widziały podejrzanego

Jego wizerunek opublikowany został na stronie lubelskiej policji. Mężczyzna widniejący na zdjęciu ma szpakowate włosy, lekki zarost na twarzy, wyraźnie zaznaczone brwi.

 

 

Policja apeluje do osób, które widziały tego mężczyznę lub samochód którym się porusza - Volkswagen Passat kombi z 2000 roku nr rej. LZ 53727 - o kontakt z najbliższą jednostką policji lub na numer alarmowy 112. "Samochód mógł zostać porzucony lub zaparkowany w miejscu ustronnym lub na terenach leśnych" – dodał rzecznik. 

mbl / PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie