Wrocław. Pracownik naprawiający torowisko ugodzony nożem. Policja zatrzymała dwie osoby

Polska
Wrocław. Pracownik naprawiający torowisko ugodzony nożem. Policja zatrzymała dwie osoby
Facebook/Krzysztof Balawejder.
Policja zatrzymała do sprawy dwie osoby, kobietę i mężczyznę

Przy skrzyżowaniu ulic Grabiszyńskiej i Zaporoskiej ugodzony nożem został we wtorek pracownik naprawiający torowisko tramwajowe. Wrocławscy policjanci zatrzymali dwie osoby mogące mieć związek z tym zdarzeniem.

O zdarzeniu poinformował we wtorek w mediach społecznościowych prezes MPK Wrocław Krzysztof Balawejder. "Dziś ok. 7:55 przy skrzyżowaniu ulic Grabiszyńskiej i Zaporoskiej doszło do ugodzenia nożem pracownika firmy wykonującej prace torowe" - napisał Balawejder.

 

Dodał, że poszkodowany mężczyzna został zaopatrzony przez lekarzy. "Spotkałem się z nim po godzinie 15 i zapewniłem o naszym wsparciu" – podkreślił.

 

ZOBACZ: Wrocław. Patrol policji zatrzymał nietrzeźwego rowerzystę. To nie jedyne, co ma na sumieniu

 

Prezes MPK opublikował też nagranie z monitoringu oraz zdjęcia dwóch młodych osób – kobiety i mężczyzny. Jak podkreślił, para ta "ma kluczowe znaczenie dla sprawy". "Jedno z nich jest świadkiem a drugie prawdopodobnym sprawcą" - napisał.

Policja zatrzymała dwie osoby

Komenda Miejska Policji we Wrocławiu w wieczornym komunikacie poinformowała, że zatrzymane zostały dwie osoby - kobieta oraz mężczyzna, mogące mieć związek z tą sprawą.

 

"W chwili obecnej prowadzone są z ich udziałem czynności procesowe i wszystko wskazuje na to, że zakończą się przedstawieniem zarzutów. O dalszym losie zatrzymanych zadecyduje sąd" – podano.

pgo/PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie