Polski pięściarz Łukasz Różański "przegrał" z Jennifer Lopez

Świat
Polski pięściarz Łukasz Różański "przegrał" z Jennifer Lopez
Facebook/Łukasz Różański
Łukasz Różański miał walczyć o tytuł mistrza świata w kategorii bridger

Polski pięściarz Łukasz Różański miał niebawem stoczyć pojedynek z Oscarem Rivasem o tytuł mistrza świata w kategorii bridger. Gala została jednak odwołana za sprawą amerykańskiej gwiazdy Jennifer Lopez.

Pojedynek z udziałem Łukasza Różańskiego był zaplanowany na 13 sierpnia. Gala miała się odbyć na 40-tysięcznym stadionie w Cali w Kolumbii. Polski pięściarz od kilku miesięcy ciężko trenował, aby zrealizować swoje marzenie i zostać mistrzem świata w kategorii bridger (do 101,6 kg).

 

 

 

Niespełna trzy tygodnie przed galą okazało się jednak, że do walki póki co nie dojdzie. Wszystko przez Jennifer Lopez, która miała zaśpiewać podczas gali. Gwiazda celebruje właśnie miesiąc miodowy po ślubie z Benem Affleckiem i w związku z tym odwołała swój udział w wydarzeniu. Organizatorzy podjęli więc decyzję, że odwołają całą galę.

"Winna Jennifer Lopez"

"Walka o zawodowe mistrzostwo świata w boksie, pomiędzy Oscarem Rivasem i Polakiem Łukaszem Różańskim, planowana na 13 sierpnia w Cale, w Kolumbii, jest niestety przesunięta. Łukasz już miał lecieć na końcówkę obozu przygotowawczego do Miami. Winna Jennifer Lopez. Naprawdę" - napisał w mediach społecznościowych Andrzej Wasilewski, promotor polskiego pięściarza.

 

 

 

Głos w sprawie zabrał również sam Różański. "I co mogę zrobić?! Walka została przełożona na późniejszy nieokreślony termin. Miały się spełnić marzenia, ale to nie znaczy, że się nie spełnią i mam nadzieję, że tak samo jak ja również i Wy, czyli moi kibice, trzymacie kciuki, by to wydarzenie jak najszybciej się odbyło! Szkoda przygotowań, bo jestem przygotowany w stu procentach. Waga zrobiona i jestem gotowy. Czekamy na rozwój sytuacji i konkretną datę" - napisał zawodnik na Facebooku. 

 

dk / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie