USA. Odnaleziono ponad 30 ciał w stanie rozkładu w zakładzie pogrzebowym

Świat
USA. Odnaleziono ponad 30 ciał w stanie rozkładu w zakładzie pogrzebowym
(Zdj. ilustracyjne) Flickr/olavXO/CC BY 2.0
Jeffersinville w stanie Indiana. W zakładzie pogrzebowym odnaleziono rozkładające się ciała

31 ciał w stanie rozkładu odnaleziono w domu pogrzebowym w Jeffersinville w amerykańskim stanie Indiana - powiadomiła policja. Na miejscu w piątek odnaleziono jeszcze 16 skremowanych ciał. Jak informuje NBC News, nikt nie został aresztowany. Trwa śledztwo w sprawie.

Isaac Parker z policji w Jeffersinville przekazał, że odnaleziono łącznie 31 ciał, część z nich "była w stanie zaawansowanego rozkładu", a 16 skremowanych ciał.

 

Według koronera, z zakładu wydobywał się silny odór. Ciała zostały odnalezione w różnych częściach budynku. Niektóre z nich mogły znajdować się w zakładzie pogrzebowym od marca. 

USA. Zwłoki stanie rozkładu w zakładzie pogrzebowym. Trwa śledztwo

Właściciel zakładu pogrzebowego rozmawiał z policja, trwa śledztwo. W sprawie nikt nie został aresztowany. Obiekt został zabezpieczony, trwa identyfikacja odnalezionych szczątków.  

 

ZOBACZ: Lubelskie: Zwłoki mężczyzny wyłowione z Wieprza. Identyfikacja niemożliwa

 

Kobieta, która przekazała zwłoki swojego brata do domu pogrzebowego po jego śmierci w kwietniu, przekazała policji, że wciąż czeka na skremowanie ciała.

 

Jak powiedziała, próbowała kontaktować się z właścicielem zakładu. Mężczyzna powiedział, że "ma wiele na głowie w tym momencie".  

anw/ml / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie