Świdwin. Auto najeżdża na studzienkę, woda wyrzuca je w powietrze [NAGRANIE]

Polska
Świdwin. Auto najeżdża na studzienkę, woda wyrzuca je w powietrze [NAGRANIE]
TiKTok/justa88

Mieszkanka Świdwina podczas ulwy nagrywała, jak znajdująca się na przejściu dla pieszych studzienka kanalizacyjna nie nadąża z odprowadzaniem wody. Chwilę później stało się coś, co sprawiło, że jej nagranie stało się hitem internetu.

Studzienka znajdowała się na przejściu dla pieszych przed jednym ze skrzyżowań w Świdwinie w woj. zachodniopomorskim. W pewnym momencie najechała na nią osobowa skoda, a nagromadzona woda dosłownie wystrzeliła z włazu. Ciśnienie było tak wysokie, że tył auta wyniosło do góry.

Świdwin. Auto najeżdża na studzienkę, woda wyrzuca je w powietrze

 

 

 

Wszystko zdarzyło się w piątek, trwało ułamki sekund. Po chwili tylne koła opadły, a kierująca wyhamowała. Najprawdopodobniej mocno się wystraszyła, bo zatrzymała samochód na środku skrzyżowania. Następnie wysiadła i wzięła na ręce dziecko, które w chwili wypadku siedziało na tylnej kanapie.

 

Filmik trwa 37 sekund. Na TikToku obejrzano go już 2,7 mln razy.

 

ZOBACZ: Puławy. Trumna na środku ulicy. Kierowcy przejeżdżali obok

 

W związku z burzami, które przeszły nad Polską, od piątku do soboty do godz. 6 rano strażacy interweniowali 3,7 tys. razy, głównie na Pomorzu, Kujawach i na terenie woj. zachodniopomorskiego. Mocno wiało też w Wielkopolsce.

ml / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie