Czułówek. Tragiczne zderzenie samochodów osobowych. Nie żyje 44-letni kierowca, siedem osób rannych

Polska
Czułówek. Tragiczne zderzenie samochodów osobowych. Nie żyje 44-letni kierowca, siedem osób rannych
Patrol-998
W wypadku zginął 44-letni mężczyzna

Do tragicznego w skutkach zderzenia samochodów osobowych doszło w miejscowości Czułówek. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca skody z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Mimo reanimacji, nie udało się uratować 44-letniego mężczyzny, kierowcy forda - powiedziała w rozmowie z polsatnews.pl podkom. Barbara Szczerba. Biegli i prokuratura badają okoliczności wypadku.

Funkcjonariusze małopolskiej policji otrzymali zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej 780 po godzinie 5 rano. W zderzeniu uczestniczyły dwa samochody osobowe - Skoda Oktavia i Ford. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Skody z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, zderzając się z jadącym z naprzeciwka Fordem - poinformowała polsatnews.pl podkom. Barbara Szczerba z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

 

Na miejscu lądował śmigłowiec ratunkowy. Do wydostania poszkodowanych strażacy używali narzędzi hydraulicznych. Życia jednej osoby nie udało się uratować. - Mimo reanimacji, 44-letni mężczyzna kierujący Fordem nie przeżył. Siedem osób zostało rannych. Na miejscu pracują biegły i prokurator. Zabezpieczane są ślady i badane okoliczności zdarzenia - oświadczyła Szczerba. 

 

 

Droga jest zablokowana, wyznaczono objazdy dla kierowców.

nb/ac / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie