10-letni syn amerykańskiego gwiazdora Bena Affleca za kierownicą lamborghini. Doszło do stłuczki

Świat
10-letni syn amerykańskiego gwiazdora Bena Affleca za kierownicą lamborghini. Doszło do stłuczki
YouTube
10-letni syn gwiazdora spowodował niegroźną stłuczkę

Ben Affleck wspólnie z 10-letnim synem oraz Jennifer Lopez odwiedzili salon samochodowy w Los Angeles. Podczas wizyty doszło do małego incydentu. Syn amerykańskiego aktora usiadł za kierownicą lamborghini i spowodował stłuczkę z bmw, które stało z tyłu.

Hollywoodzki aktor Ben Affleck odwiedził wraz z rodziną salon samochodowy 777 Exotics w Los Angeles. Podczas oglądania luksusowych aut na wynajem, gwiazdor pozwolił swojemu 10-letniemu synowi Samuelowi usiąść za kierownicą żółtego Lamborghini Urus. Chwilę później doszło do małej stłuczki.

 

Chłopiec prawdopodobnie wrzucił wsteczny bieg i uderzył w przód zaparkowanego z tyłu białego bmw. Całą sytuację nagrali świadkowie zdarzenia. 

 

 

Według amerykańskich mediów auta nie zostały uszkodzone. Po zdarzeniu Affleck starał się pocieszyć syna, a następnie wspólnie kontynuowali oglądanie kolejnych samochodów.

 

"Kiedy Samuel wsiadł do samochodu, szarpnęło nim w przód i w tył. Mamy małą działkę i samochody stoją blisko siebie. Nikomu nic się nie stało" - powiedział pracownik salonu w rozmowie z portalem TMZ.

 

"Ben Affleck uwielbia samochody. Mamy nadzieję, że wkrótce odwiedzi nas ponownie" - dodał. 

dk/ac / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie