Australia. Patelnia przeciwko dzikim zwierzętom. Mężczyzna bez strachu odgania krokodyla

Świat
Australia. Patelnia przeciwko dzikim zwierzętom. Mężczyzna bez strachu odgania krokodyla
Facebook/Airborne Solutions Helicopter Tours
Mężczyzna uderzył krokodyla patelnią

W sieci krąży nagranie z Australii, na którym właściciel pubu w północnej Australii odgania krokodyla. Dzikie i niebezpieczne zwierzęta nie są niczym nadzwyczajnym w tym kraju, ale mężczyzna wykorzystał nietypowe narzędzie. Krokodyla dwukrotnie uderzył patelnią.

Do niecodziennego zdarzenia doszło na wyspie Goat Island na rzece Adelaide w północnej Australii. Sieć obiegło nagranie, na którym Kai Hansen - właściciel znajdującego się tam pubu walczy z krokodylem. Zwierzę weszło na jego posesję i wylegiwało się na trawie, więc pan Hansen postanowił je odgonić. Wykorzystał do tego patelnię.

 

Krokodyle traktowane najczęściej jako niebezpieczne zwierzęta nie przerażają mężczyzny. Według Newsweeka są mu dobrze znane. Hansen mieszka na wyspie od kilku lat i zwyczajnie przyzwyczaił się do ich obecności. Do 2018 roku posiadał psa o imieniu Pippa, który szarżował na krokodyle i je odstraszał, ale pewnego dnia jeden z krokodyli psa zjadł.

 

ZOBACZ: Krasnystaw. Jechał "wężykiem" i pił. Kierowca tira wypadł z kabiny

 

To jednak nie przeraziło Hansena. Na nagraniu, które opublikował 20 czerwca działający na wyspie operator turystyczny Airborne Solutions Helicopter Tours, mężczyzna podchodzi do krokodyla i dwa razy uderza go w głowę patelnią. Zwierzę pokornie wycofuje się i ucieka w pobliskie zarośla.

 

 

Mieszkańcy Australii często zmagają się z obecnością dzikich zwierząt. To nie tylko duże drapieżniki jak krokodyle, ale także między innymi jadowite węże i pająki.

jk/ sgo/Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie