Wołodymyr Zełenski gościł hollywodzkiego aktora. Ben Stiller odwiedził prezydenta Ukrainy

Świat
Wołodymyr Zełenski gościł hollywodzkiego aktora. Ben Stiller odwiedził prezydenta Ukrainy
Facebook/Wołodymyr Zełenski
Ben Stiller i Wołodymyr Zełenski

Wołodymyr Zełenski spotkał się z hollywoodzkim aktorem Benem Stillerem. - Dla nas to bardzo ważne, że ludzie nie zapominają. To nie jest interesujące, by mówić o wojnie każdego dnia. (...) Ale dla nas to bardzo ważne - podkreślał prezydent podczas spotkania z aktorem.

"Ukraińcy czują wsparcie całego świata, wielu znanych ludzi. A wizyta Bena Stillera potwierdza to po raz kolejny. Twoja podróż do Irpienia i Makarowa, spotkania z naszymi ludźmi, znaczą wiele. Doceniamy, że jesteście tutaj w trudnym dla naszego kraju czasie" - napisał Wołodymyr Zełenski na Facebooku i opublikował nagranie ze spotkania z amerykańskim aktorem.

 

 

Podczas spotkania z prezydentem Ukrainy Stiller opowiadał o swojej wizycie w Irpieniu. Wcześniej odwiedził Lwów, a także spotkał się z uchodźcami na granicy polsko-ukraińskiej.

 

Stiller odwiedza Ukrainę jako ambasador dobrej woli ONZ. W trakcie rozmów z Zełenskim, prezydent zwracał uwagę jak ważne są takie spotkania.

 

- Dla nas to bardzo ważne, że ludzie nie zapominają. To nie jest interesujące, by mówić o wojnie każdego dnia. (...) Ale dla nas to bardzo ważne. Wpływ i naciski na Rosjan są bardzo trudne. Dzięki takim ludziom jak ty, możemy to robić - powiedział Zełenski zwracając się do Stillera.

jk/zdr / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie