Krzysztof Bosak ponownie został ojcem. Dziecko otrzyma dwa imiona

Polska
Krzysztof Bosak ponownie został ojcem. Dziecko otrzyma dwa imiona
Twitter/Karina Bosak
Krzysztof Bosak z synem Danielem Ksawerym

Nasz drugi synek przywitał się z nami wczoraj wieczorem! Jesteśmy bardzo szczęśliwi i nie możemy się doczekać aż pozna swojego brata! - poinformowała na Twitterze Karina Bosak, żona posła Krzysztofa Bosaka (Konfederacja). Podała również imiona, które otrzyma chłopiec.

W piątek popołudniu Karina Bosak poinformowała, że dzień wcześniej, 2 czerwca urodziła syna. Chłopiec otrzyma dwa imiona - Daniel Ksawery. Do wpisu dołączyła zdjęcie szczęśliwego taty - Krzysztofa Bosaka, posła Konfederacji. Na Daniela czeka w domu starszy brat - Artur. 

 

ZOBACZ: Krzysztof Bosak zostanie ojcem. "Jestem bardzo szczęśliwy"

 

"Nasz drugi synek Daniel Ksawery przywitał się z nami wczoraj wieczorem! Jesteśmy bardzo szczęśliwi i nie możemy się doczekać aż pozna swojego brata! Dziękujemy za wszystkie życzenia i dobre słowa!" - napisała Bosak.

 

Karina Bosak. Kim jest żona Krzysztofa Bosaka?

Karina Bosak to prawniczka, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Centrum Prawa Amerykańskiego Uniwersytetu we Florydzie F.G. Levin College of Law i Uniwersytetu Warszawskiego oraz programu European Advocacy Academy w Brukseli - czytamy na stronie Ordo Iuris, gdzie kobieta jest analitykiem Instytutu na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris oraz Dyrektorem Centrum Wolności Religijnej. 

 

ZOBACZ: Krzysztof Bosak zostanie ojcem. "Jestem bardzo szczęśliwy"

 

Krzysztof i Karina Bosak wzięli ślub w lutym 2020 roku. "Moja żona pochodzi ze Szczecina, z wykształcenia jest prawnikiem, pracuje jako ekspert w Instytucie Ordo Iuris. Prowadzi tam projekt Centrum Wolności Religijnej. Podobnie jak ja od wielu lat mieszka w Warszawie i angażuje się na rzecz realizacji konserwatywnych idei. Jej pasją sportową jest taniec towarzyski"

- napisał wówczas polityk.

 

 

W listopadzie 2020 roku na świat przyszedł ich pierwszy syn, Artur Maksymilian.

 

 

pgo/bas/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie