Tragiczny wypadek pod Bydgoszczą. Zmiażdżony samochód, nie żyją cztery osoby

Polska
Tragiczny wypadek pod Bydgoszczą. Zmiażdżony samochód, nie żyją cztery osoby
Facebook/Bydgoszcz 998

Tragiczny wypadek w województwie kujawsko-pomorskim. Zderzyły się tam dwa samochody ciężarowe, samochód osobowy i bus. Ten ostatni pojazd został dosłownie zmiażdzony przez ciężarówki. W wyniku wypadku zginęły cztery osoby.

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek przed południem na 16. kilometrze dk5 na wysokości miejscowości Niewieścin w powiecie świeckim. 

 

- W zdarzeniu uczestniczyły cztery pojazdy - osobowy peugeot, ciężarowy man, ford transit oraz ciężarowe volvo. Oba pojazdy ciężarowe przewoziły kruszywo - poinformowała podkom. Joanna Tarkowska z KPP w Świeciu.

Nie żyją cztery osoby

Jak dodała, w wyniku wypadku zginęli czterej mężczyźni w wieku 41, 39, 38 i 24 lata. Wszyscy podróżowali busem, który został dosłownie zmiażdzony między dwiema ciężarówkami.

 

Z nieoficjalnych informacji wynika, że ofiary śmiertelne pochodziły z powiatu elbląskiego.

 

 

W wypadku ranny został również kierowca ciężarowego volvo. Został przetransportowany do szpitala. Inne osoby nie doznały obrażeń. 

 

- Wszystkie pojazdy jechały w kierunku Gdańska. Na tym odcinku drogi wykonywane są prace budowlane, a ruch odbywał się wahadłowo. Samochody najechały na siebie - wyjaśniła podkom. Tarkowska.

 

 

Szczegóły i dokładnie okoliczności zdarzenia wyjaśni śledztwo. 

 

- Dk 5 była całkowicie zablokowana. Powoli odblokowujemy ruch. Do tego posłuży nam pas jezdni, który jeszcze nie jest oddany do użytku - powiedziała rzecznik prasowa świeckiej policji.

 

Kierowcy muszą nastawić się na utrudnienia w ruchu w tym miejscu.

dk/Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie