Krystyna Pawłowicz o wicerzeczniku PiS Radosławie Foglu: arogancki zarozumialec

Polska
Krystyna Pawłowicz o wicerzeczniku PiS Radosławie Foglu: arogancki zarozumialec
Polsat News
Krystyna Pawłowicz

Wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości Radosław Fogiel powiedział, że "nigdy nie ukrywał swojego krytycznego stosunku do aktywności Krystyny Pawłowicz w mediach społecznościowych". Dodał, że sędzia Trybunału Konstytucyjnego zablokowała go na Twitterze. Pawłowicz odniosła się do wypowiedzi posła PiS.

Radosław Fogiel był pytany, czy "nie żałuje, że zagłosował za kandydaturą Krystyny Pawłowicz do Trybunału Konstytucyjnego".  - To nie jest perspektywa tego, czy ja się cieszę, czy nie. Wybraliśmy sędziów do TK i oni mają swoją kadencję. To nie jest tak, że ktoś wpada w euforię po głosowaniu lub wpada w głęboką depresję - wyjaśniał. 

 

ZOBACZ: Sondaż CBOS: PiS - 36 proc., KO - 19 proc., Polska 2050 - 9 proc.

 

Jednym z poruszonych kwestii była aktywność Pawłowicz na Twitterze. Jej wpisy od lat budzą wiele kontrowersji. - Ja akurat nigdy nie ukrywałem mojego krytycznego stosunku do aktywności pani poseł Pawłowicz w mediach społecznościowych. Cieszymy się wzajemnym banem i to tyle, co mogę powiedzieć na ten temat - powiedział Fogiel. Jak dodał, aktywność w sieci "nijak się ma jednak do kompetencji profesora prawa".

"Dałam kiedyś ban jakiemuś aroganckiemu zarozumialcowi"

Jeden z internautów zacytował słowa wicerzecznika PiS na Twitterze. Odpowiedziała mu Krystyna Pawłowicz.

 

"Co do ostatniego zdania - zgadzam się. Dałam kiedyś ban jakiemuś aroganckiemu zarozumialcowi. Poza tym właściwie nie znam tego pana, nigdy go nie spotkałam. Niespecjalnie mnie obchodzi kogo i co on osobiście akceptuje" - skomentowała.

 

Internauta zwrócił uwagę, że Fogiel to wicerzecznik partii i bliski współpracownik Jarosława Kaczyńskiego. Te argumenty nie przekonały jednak Pawłowicz. 

 

"Czy moje zabawy na TT podlegają rozliczeniu przez jakiegoś młodzieńca ? Dziś piszę, jutro nie.. Czyż to sprawa jakiejś obcej mi osoby? I Pan serio tu przytacza tę dziecinadę?" - podsumowała Pawłowicz. 

jo/Interia
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie