"Łachu jeden! Na kolana, pod stół i odszczekać". Krystyna Pawłowicz ostro do posła Lewicy

Polska
"Łachu jeden! Na kolana, pod stół i odszczekać". Krystyna Pawłowicz ostro do posła Lewicy
Polsat News
Krystyna Pawłowicz

"Ty chamie! Łobuzie! Dziadu kalwaryjski! Udowodnij najpierw, że brałam łapówki! - napisała na Twitterze Krystyna Pawłowicz. W ten sposób zwróciła się do Tomasza Treli. Poseł Lewicy zawnioskował do Trybunału Konstytucyjnego o ujawnienie oświadczeń majątkowych sędziów.

Wymiana zdań między Krystyną Pawłowicz a posłem Tomaszem Trelą trwa już od kilku dni. W związku z tym że sędzia TK nie chce ujawnić swojego oświadczenia majątkowego poseł Lewicy pytał publicznie o "branie w łapę" przez Pawłowicz.

 

"Osoba publiczna, która nie chce ujawnić swojego oświadczenia majątkowego, bierze po prostu w łapę. Jestem ciekawy, ile i za co wzięła Pawłowicz z Przyłębską?" - napisał na Twitterze poseł Lewicy Tomasz Trela.

Pawłowicz nazwała Trelę "chamem i dziadem"

25 kwietnia poseł Trela zawnioskował do prezes Trybunału Konstytucyjnego o ujawnienie oświadczeń majątkowych sędziów TK. W czwartek Pawłowicz umieściła na Twitterze zdjęcie wniosku i dodała do niego kolejny emocjonalny komentarz. Nazwała posła m.in. "chamem i dziadem". 

 

ZOBACZ: Krystyna Pawłowicz na siłowni. Marcin Najman zaprosił sędzię TK do MMA

 

"Lewacki poseł Tomasz Trela chce ujawnienia mego stanu majątkowego... Ty chamie ! Łobuzie ! Dziadu kalwaryjski ! Udowodnij najpierw, że brałam łapówki ! V ruska kolumno ! Łachu jeden ! Albo na kolana, pod stół i odszczekać ! Was ucieszy tylko seria w nasze plecy..." - napisała Pawłowicz (pisownia oryginalna - przyp. red.).

 

Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.

jk/polsatnews.pl/Interia
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie