Warszawa. Zabójstwo na Nowym Świecie. Policja publikuje wizerunek poszukiwanego

Polska
Warszawa. Zabójstwo na Nowym Świecie. Policja publikuje wizerunek poszukiwanego
Policja Warszawa
Policja opublikowała zdjęcie podejrzanego mężczyzny

Policjanci z warszawskiego Śródmieścia prowadzą postępowanie dotyczące zabójstwa, do którego doszło w niedzielę na ul. Nowy Świat - poinformował komisarz Marcin Żurawski z Komendy Rejonowej Policji Warszawa I. Dodał, że na stronie internetowej śródmiejskiej policji opublikowano wizerunek uczestnika zdarzenia, którego zarejestrowała kamera.

Komisarz Marcin Żurawski poinformował, że policjanci ze śródmiejskiego prowadzą postępowanie dotyczące zabójstwa, do którego doszło 8 maja na ul. Nowy Świat 28 w Warszawie.

Policja publikuje wizerunek poszukiwanego

- Wizerunek uczestnika zdarzenia zarejestrowała kamera. Mężczyzna z krótkimi, ciemnymi włosami, z widocznym zarostem tego dnia był ubrany w spodnie koloru czarnego, bluzę koloru czarnego z dwoma paskami koloru białego wzdłuż rękawów oraz buty koloru czarnego" - tłumaczył policjant.

 

Wskazał, że na stronie śródmiejskiej policji opublikowane zostały zdjęcia z wizerunkiem mężczyzny.

 

Policja Warszawa

- Zwracamy się z prośbą o zgłaszanie się naocznych świadków zdarzenia oraz osoby, które posiadają informacje dotyczące tego zdarzenia i kontakt z Oficerem Dyżurnym KRP Warszawa I, nr tel. 47-72-391-50, Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Rejonowej Policji Warszawa I, tel. 47-72-391-30 lub 47-72-391-32, z prowadzącym postępowanie nr tel. 47-72-391-14 lub numerem alarmowym 112 - zaapelował komisarz.

 

ZOBACZ: Szkocja. Polak z dożywociem za zabójstwo 2-letniego syna. "Akt zemsty i zazdrości"

Prokuratura prowadzi śledztwo ws. zabójstwa

W poniedziałek rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz informowała, że w niedzielę wszczęto śledztwo w sprawie zabójstwa. - Zabezpieczono dokumenty oraz monitoring. W tej chwili śledczy go analizują - przekazała w poniedziałek rzecznik Prokuratury Okręgowej.

 

Jak zaznaczyła, postępowanie prowadzone jest w sprawie. - Trwają czynności dowodowe - dodała Skrzyniarz

pgo / PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie